Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem.
Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT!

Pan Primář Herman je skvělý lékař na svém místě- velmi vnímavý.Má ordinaci trochu z ruky, ale plně vybavenou a pro pacientky i pohodlnou.Strašně hodná sestřička-hodnější jsem nezažila.Když se objednáte-v čekárně pak nečekáte.U svého prvního lékaře jsem proseděla celé dopoledne v narvané čekárně a po objednání.Jsem ted spokojená a to už zhruba 15let :-)

Pan doktor je velmi sympatický a milý profesionál. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla chodit ke gynekologovi, vždy jsem preferovala gynekoložky ale jsem velmi ráda, že jsem k němu přešla.

Pan doktor je můj druhý gynekolog a tuto změnu jsem měla udělat již dříve. Je výborný, skromný, empatický a jako jediný mi řekl, co mi konečně je. Má velmi příjemnou a hodnou zdravotní sestru, a i když to mám k němu trochu zajížďku, rozhodně se to vyplatí.
Pana MUDr.Petra Hermana doporučuji!!! :-)
Spokojená pacientka Marie.

Je to nejlepší lékař jakého jsem kdy potkala, vyřešil všechny problémy m é a koneckonců i celé mé rodiny. Je opravdu velmi skromný, příjemný, empatický a hlavně největší odborník široko daleko. Měla jsem opravdu závažný problém a teprve u něj jsme se dozvěděla, co mi vlastně je a jak se můj problém bude řešit. Moc mu děkuji za vše a přeju mu hodně zdraví a osobní pohody. Vděčná pacientka Jana.

Musím reagovat na prapodivné hodnocení paní Juldy, která píše naprosté nesmysly o panu doktorovi. Přešla jsem od své výborné gynekoložky kvůli stěhování k panu primáři Hermanovi, myslela jsem, že nikdo nebude konkurovat mé bývalé lékařce, ale musím napsat, že skromnějšího člověka v oboru medicíny jsem nezažila. Pan primář vždy pomůže, vyřeší jakýkoliv problém a s lidským přístupem. Za svůj život jsem zažila nejvíce problému právě gynekologických, takže to umím posoudit. Jsem přesvědčená, že lepšího odborníka a skromnějšího lékaře bych našla velmi těžko. Nikdy se mi nestalo, že bych v čekárně čekala, a nikdy se mi nestalo, že by mi pan doktor nepomohl. Ordinaci, která je útulná a kde se cítím jako doma, bych nevyměnila ani za nic, protože bývalé ordinace jsem navštěvovala se stresem, ale i přístup personálu vč. sestřiček je naprosto bezkonkurenční.Stoprocentně doporučuji! Markéta B.

Pan doktor dovede především neustále všude vychvalovat sám sebe, protože se snaží naplnit svou soukromou ambulanci co největším počtem pacientek. Používá k tomu nemorálních a často i protiprávních kroků, například rozesíláním SMS cizím pacientkám, rozdáváním vizitek v nemocnici, kam někdy dochází na oddělení, které díky němu dříve málem zaniklo. Brzy každá klientka zjistí, o co mu ve skutečnosti jde, já osobně odcházím zpět ke svému lékaři, od kterého jsem odešla kvůli stěhování. Dr. Herman mi odmítal napsat léky, které mi dříve pomohly, všechno se dá prý koupit. Mí blízcí lidé navíc nedávno zažili hrůznou zkušenost, když jejich dceři po velmi odbyté prohlídce řekl, že si má koupit krém na kvasinky. Bylo jí při tom hodně zle, za dva dny již v hrozném stavu navštívila pohotovost, musela brát dvojkombinaci antibiotik a dalších léků, měla nakonec počínající sepsi a žádné kvasinky, nýbrž v krvi nebezpečného streptokoka. Zvažovali tehdy žalobu, ale zasahující lékař jim to z kolegiálních důvodů rozmluvil. Varuji další pacientky, které se nechají nalákat, brzy poznají o co tu jde. Jenom o peníze, protože kdyby mu šlo o pacientky, tak by tady nezačal zaměstnávat taky třeba jiné lékaře a věnoval by se jim sám.

Přešla jsem od jiného lékaře a měla jsem to udělat daleko dřív. Pokud jen trochu zvažujete o změně lékaře, přejděte k panu primáři. Opravdu luxusní ambulance a nejpofesionálnější přístup jaký jsem kdy zažila. Byla jsem v jeho ambulanci i na SONO prsou - jediná prevence v Opavě. Sono mi dělala v jeho ambulanci velmi příjemná paní doktorka. Neváhejte a udělejte něco pro sebe. Michaela

Pan primář Herman je doktos velkým D.Je příjemný a umí povzbudit i ve chvílích kdy Vám není zrovna nejlépe.Takových jako je on by mělo být více.Moc Vám děkuji za Vaši péči pane Doktore.Martina

Opravdu vyhlášený lékař a nyní i jeho nová ambulance. Vše velmi příjemné a profesionální, cítila jsem se zde opravdu skvěle. Mohu všem vřele doporučit.