Ordinace PL pro děti a dorost
Šandova 147, Kutná Hora

Ochotný ,pečlivý PAN DOKTOR!!! ...milá a hodná zdravotní sestřička !!!! i v nemocnici je vždy super!!!!! Doporučuji všem !!! !!!

Ať zavolám kdykoli, vždy se dočkám laskavého a vstřícného jednání. Můj syn se těší k "našemu" panu doktorovi i na očkování. A to si myslím, že je nejlepší ocenění:-D
Vřele doporučuji!!
Katka Dlouhá

velmi příjemný pan doktor .Vše vysvětlí do podrobna. Děti ho mají moc rádi.

pan doktor je veelmi dobry pediatr chodíme k němu už 12 let.

Vždy příjemný a vlídný, nyní i nová ordinace, mailová infoslužba... Avšak především vynikající odborník, který vždy našemu malému dobře pomohl (i na svět:-). Díky a opravdu doporučuji.

Vynikající PAN doktor - ještě že ho v KH máme.

Velice šikovný a výborný doktor. K dětem se krásně chová. Máme malé miminko a na všechny dotazy (kterých mám vždy kupu) mi vždy velice hezky a srozumitelně odpoví. Jeho práce mluví za vše. Nikdy sem na něj neslyšela žádnou stížnost. Dávám velikou 1* a děkuji za vzornou péči o našeho drobečka.

Zavolám - li v kterou kolik denní (myslím i noční) dobu neváhá a poradí. Dle mého názoru se jedná nejen o velice chytrého člověka, ale především je to fantastický doktor. Děti ho milují, ať malé nebo velké.

Jsem zdravotník a své jediné dítě bych jen tak někomu nesvěřila. Naštěstí pediatra často nepotřebujeme, ale v těch několika případech byla péče, vstřícnost a hlavně výsledek zcela podle mých představ. Rozhodně musím pochválit i sestřičku, která snadno zvládne i dítě vystrašené až hysterické (vlastní zkušenost - jakákoli injekce v útlém věku byla občas náročná na nervy všech zúčastněných :-)).

Velmi dobrý lěkař.