Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Vyšetření jsem se bála, ale nebylo čeho. Pan doktor a jeho tým je úžasný. Vše vysvětlí, hledá příčiny, zlepšuje atmosféru, ale hlavně mají lidský přístup. Velice doporučuji tuto ordinaci.

Dlouho jsem toto vyšetření odkládal a pečlivě vybíral ke komu se objednat, nakonec jsem vybral dobře :-)
Pan doktor Brandtl je pečlivý, umí vše trpělivě vysvětlit a poradit!
Děkuji tímto jemu i celému týmu za profesionální a zároveň lidský přístup. V této ordinaci nepotkáte apatické či zamračené tváře. Vřele doporučuji!

Na vyšetření kolonoskopií jsem se objednal k panu doktorovi Brandtlovi po pozitivním testu na okultní krvácení. Myslím si, že poprvé má každý z této prohlídky obavy o výsledek, spojené se studem. Díky vysoce profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu pana doktora a jeho spolupracovníků, proběhlo toto vyšetření nad očekání hladce. Naštěstí i výsledky byly v pořádku i po následné kontrole. Chtěl bych tímto velice poděkovat a popřát celé ordinaci MUDr. Brandtla, ať se jim dobře daří na nové adrese.

V ordinaci pana doktora Brandtla jsem byl na vyšetření poprvé a s nejistotou, ale vzhledem přístupu pana doktora a sestřiček byl zákrok velmi profesionální a lidský. Vše začalo důkladným vstupním pohovorem a dále mi bylo podrobně vše vysvětleno při vlastním provedení zákroku. Celou ordinaci pana doktora Brandtla vřele doporučuji všem kdo váhá s tímto vyšetřením. Moje paní toto vyšetření absolvovala před lety a také byla velice spokojena s péčí a příjemným přístupem. Děkujeme

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Ordinaci Mudr. Brandtla mohu jenom doporučit. Velmi příjemné a empatické jednání a vlídné prostředí. Kolonoskopické vyšetření proběhlo v klidu, pan doktor vše vysvětlil a práci sestřiček lze rovněž ocenit velmi kladně. I přes počáteční obavy jsem odcházela v pohodě s tím, že tohoto ne příliš oblíbeného vyšetření není třeba se bát a v rámci prevence ho rozhodně absolvovat.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Pana doktora můžu jen doporučit. Je lékař velmi profesionální, k pacientovi vstřícný. Absolvoval jsem u něj několik gastroskopických i kolonoskopických vyšetření, vždy mě předem poučil o způsobu jakým vyšetření proběhne a odpověděl na mé otázky. Všechna vyšetření byla pečlivá, ohleduplná a proběhla bez problémů,
Výsledky vyšetření pan doktor se mnou probral, vysvětlil diagnózu a doporučil léčbu. V jednom případě mi byla zjištěna brániční kýla. Po doporučeném nácviku bráničního dýchání se časem moje potíže s refluxem podstatně zmírnily.
Ve druhém případě na základě toho, že jsem v rámci vyšetření uvedl časté problémy s chrápáním, odeslal mě pan doktor na ORL a potom do spánkové laboratoře: tam mi zjistili spánkovou apnoe. Nyní v noci používám dýchací přístroj, spím klidněji a ráno cítím se odpočinutější ,
Takže pana doktora můžu jen doporučit. Vyšetření u něj byla velmi odborná a díky jeho přístupu a zkušenostem byla vyšetření pro mne přínosná i v jiných zdravotních oblastech.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

V ordinaci Mudr. Brandtla mně bylo provedeno konoloskopicke vyšetření. Práce doktora Brandtla - i práce jeho kolektivu - si vysoce cením, jsem za ní vděčná a všem moc děkuji. Oceňuji zejména vysokou profesionalitu a empatii, vstřícnost a laskavost
pana doktora i jeho kolektivu. Díky tomu proběhlo obávané vyšetření ve velice příznivé atmosféře, s níž se běžně nesetkávám. Ordinaci Mudr. Brandtla lze jen doporučit a přát si, aby takových bylo více.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Vyšetření střev proběhlo opravdu na vysoké profesionální úrovni.
Doporučuji!

Pane doktore ..
.. chtěl bych Vám moc poděkovat za Váš přímo senzační přístup, za vysoce profesionální práci, za laskavý a milý přístup Váš a také mladé doktorky i sestřičky ke mě jako pacientu... zkrátka jsem nadšený a samozřejmě z výsledku také. Po shlédnutí známého TV pořadu o tomto problému jsem se rozhodl sám vyhledat doktora a podstoupit kolonoskopii. V mém věku (54) by to měla být pro každého zodpovědnost ke svému zdraví a to myslím se vší vážností. Opravdu jsem měl velikou obavu a hlavně stud, že jde o nepříjemné vyšetření. Je vidět, že jste špičkový lékař !! Vůbec jsem si nepředstavoval, že to půjde tak hladce. Děkuji moc

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem byla na kolonoskopii. Pan doktor i sestřičky byli velmi milí a profesionální. Byla jsem odeslána na podrobnější vyšetření do IKEMu. Pana doktora chválili za přesnou diagnostiku. Děkuji panu doktorovi Brandtlovi za pečlivost, se kterou se mi věnoval a vstřícný přístup všech v ordinaci.