Odborný stomatolog - chirurg
Smolenská 29, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor mi včera operoval osmičku, kterou mi zpackala při pokusu o vytržení moje zubařka. Setřička je super, vše mi vysvětlila, řekla o všem mě informovala, byla hodně milá vstřícná a lidská. Během operce, mě držela za ruku. Pan doktor byl bezvadný a naprosto profesionální. Řekl mi co právě dělá a co bude následovat (nelekněte se vrtání, ucítíte tlak atd.). Dal mi konečně anestetikum, které mi zabralo. Sedla jsem si otevřela pusu, slyšela vrtání, praskání...a pak najednou hotovo! Nic jsem necítila! Teď jsem den po vytrhnutí a díra po zubu je velká, ale nebolí, pouze mám oteklou tvář, ale vše super. Pokud někdy Váš zubař bude chtít trhat zuby nechte se doporučit k panu Bíglovi! profesionální lidská vstřícná péče! Jsem velký posera, ale tohle mě samotnou překvapilo!

Profesionální přístup k pacientům,nikdy,co jsem chodil na prohlídky neodmítl pacienta,třebaže jsem ze severu čech,práci provedl perfektně,doporučuji,třebaže jsem si užil se zuby dost,strach z bolesti jsem řešil s uspáním na křesle,skutečně nadmíru spokojennost,každému doporučuji.

V roce 2010 mi pan doktor Bígl postupně vytrhl dva horní moudráky a dvě spodní sedmičky a vše proběhlo bez komplikací.Jsem spokojená a všem pana doktora doporučuji i pro jeho příjemný a profesionální přístup a i vstřícný přístup sestřičky.

Po té,co moje zubařka vytrhla pouze zub bez kořenů,jsem se dostala do ordinace dr.Bígla.Po předchozím hodinovém utrpení,jsem se dočkala citlivého a vstřícného přístupu a profesionální práce.Díky panu doktorovi a sestřičce za pomoc a pochopení.

byl jsem u pana doktora Bígla na chirurgickem odstraneni obou dolnich osmicek vzdy to probehlo bez komplikaci jsem spokojen a vrele doporucuji