Pan doktor je pečlivý, citlivý, nic neponechá náhodě, lidský, nespěchá

doktor je velmi dobry perfektní k němu chodím rada a ted vymenil sestřičku a kupodivu známou tak je to ještě lepší doposud když tam byla ta arogantní a namyšlena sestra tak jsem s takovou nechutí tam chodila ale ted je to vše ok a věřím že lidi co kvuly sestřičce odešly se znova vratí:-)

jsem spokojená hlavně s lékařem.

Jsem spokojená jak s lékařem tak se sestřičkou.

Pan doktor je ten nejlepší praktický lékař, jakého jsem kdy poznala. Jak po profesionální tak po lidské stránce, nemohu jinak než doporučit. Sestra je ve svých výkonech velmi zkušená, např. po odběru krve není ani modřinka, ale co se týká jednání s pacienty (zejména ženami), tak to je odporná zkušenost, máte pocit, že na vás mluví drzá obsluha putiky té nejnižší kategorie a ne zdravotní sestřička. Pokud máte hroší kůži a toto vám nevadí, budete mít skvělého doktora. Ordinaci však bohužel nedělá jen lékař, ale i sestra, velmi mě to mrzí, ale chystám se kvůli ní přejít jinam.

Vynikající lékař, nic neopomine. Zdravotní sestra je jaká je, někdo ji má rád někdo nesnáší. Pokud to někomu vadí, může chodit jinam.

Pan Ács je skvělý doktor a sestřička také ,jen je trochu upovídaná ,ale to je káždá ženská . Já jsem snimi spokojen

Pan Ács je skvělý doktor a sestřička také super,jen reaguje na lidi stejnou mincí.

příjemný,lidský,profesionální

pan doktor super.vřele doporučuji,důkladný a pečlivý.sestřička je pravda ráznější ale pečlivá.jsem s nima velice spokojený.dobrá dvojka.