Léčené nemoci

• Zubní kaz

Umístění: Dental Vita s.r.o. zubní vyšetření

Toto je nejlepsi zubar a doktor...... Mam spatnou zkusenost od puvodni zubarky a ze zubaru mam strach. Tento zubar, muj strach bere vazne a odbourava ho. Vse mi vzdy vysvetli, uklidni kdyz vidi, ze mam strach a vzdy mi pripomene, ze muzu kdykoliv zvednout ruku, kdyz by neco zabolelo pri vysetreni. Stale vysvetluje jak si cistit zuby. Co delat a co nedelat. Jak se stravovat...... Citim, ze mu na jeho praci zalezi a opravdu ho bavi, ze mu zalezi na zdravem chrupu pacienta. Spousta doktoru by se mohlo nebo spis povinne melo od tohoto naucit jeho pristup k pacientovi a jeho velkou snahu pomoci. Jeho sestra je uplne to same. Mila pani, ktera uklidnuje a ma hezky pristup. Jsem za nej moc rada a vubec nevim co bych delala kdyby se treba nekdy odsteholal......no, musela bych se taky odstehovat....uz jinyho nechci.
Cekaci doba neni zadna. Jdu vzdy na cas objednani, platbu probereme vzdy dopredu a domluvime se. Komunikace skvela, vybaveni ordinace take..

Umístění: Dental Vita s.r.o. zubní vyšetření

Pana doktora můžu doporučit, ochotný pomoct i mimo ordinační hodiny, všechny zákroky podrobně a trpělivě vysvětlí ještě před samotným zákrokem a plusový bod je i jeho lidský přístup k pacientovi, který přišel v bolestech.

Velmi milý príjemný a ochotný doktor aj personál. Mám veľký strach zo zubárov ale túto ordináciu môem len doporučiť.

K panu doktorovi jsem se dostal po předchozí velmi špatné zkušenosti se zubařem a strachem ze zubařů obecně. Má výborný přístup k pacientům se strachem a umí jej postupně odbourávat. Před jakýmkoliv zákrokem vše vysvětluje a navrhne případné alternativy. Dobrovolně jsem si u něj nechal postupně vytrhnout všechny zuby moudrosti, vše proběhlo bez sebemenší komplikace a bez bolesti. Pana doktora mohu jen doporučit.

Nejlepší pan zubař - super přístup, absolutně bezbolestný, komunikuje, všechno vysvětlí, nedovedu si představit lepšího.

Nejlepší zubař kterého jsem kdy měla. Profesionální a lidský přístup k pacientovi. Naprostá spokojenost!

Pripajam sa ku kladnemu hodnoteniu pana doktora. Zatial som nepostrehla ziaden nedostatok a to som po zlych predoslych skusenostiach na zubarov velmi narocna. (Maria)

Pána doktora doporučujem na 1000%. Pán doktor je veľmi milý, príjemný s ľudským prístupom. Pred zákrokom mi všetko detailne vysvetlil a keď mi trhal zub, tak som ani nevedela, kedy to urobil. Naozaj skvelý.

k panu doktorovi jsem sel neobjednany s akutnim zanetem. a ackoliv pry nema smlouvu s VZP, tak me vzal, vysvetlil mi, kde je problem, navrhnul nekolik moznosti reseni vcetne ocekavane ceny. to vse za ceny opravdu lidove, kdyz vezmu v potaz. ze nema smlouvu s pojistovnou...
jednoznacne doporucuju.

Doporučuji pana doktora pro jeho profesionalitu, lidskost a pečlivý přístup.