Praktický lékař pro dospělé
Nedašovská 376, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Je to nejskvělejší tým včetně sestřičky.Pomůžou kdykoli je potřeba.Nebejt paní Doktorky tak už nemám manželku.Vřelej dík těmto třem sudičkám.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Pavlisová , paní doktorka Čurdová i sestřička Bedřiška, jsou bytosti na svém místě. Velmi celé naší rodině pomáhají již řadu let. Děkuji Vám za Vaši starostlivost a péči. Vlastně se nedá dost dobře vyjádřit to co cítíte, když vám pomáhají - pomáhají kdykoliv, ne jen někdy ale pokaždé a to je hodně vzácné. Děkuji Vám.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Běžná udržba

Skvělá paní doktorka s nadhledem. Hodná vctřicná odbornice. Chodím k ní už více jak dvacet let a údrba skvělá. :D

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je výborná! Doporučuji! Nic nezanedbá, vše vysvětlí a z ordinace odcházíte s dobrou náladou ikdyž vám předtím bylo špatně :)

Vždy spokojenost

Paní doktorka je člověk na svém místě. Stará se o celou naši rodinu už pěknou řádku let. Výborný diagnostik s maximálním nasazením k práci. A navíc, což u spousty doktorů chybí, je lidská, pohladí, dá pusu a dodá energii. Více takových doktorů! Její dcera, paní doktorka Čurdová je také výborná a ochotná. Vysvětlí a nevyhazuje. A sestřička, působí sice trochu jako bručoun, ale má zlaté ruce. Nikdo neumí píchat tak dobře injekce jako ona. A že má možná paní doktorka trochu menší čekárnu vůbec nevadí. Důležitý je její výkon a práce doktora. V poslední době mi moc pomohly, všechny tři tam a jsem jim za to vděčná!

Paní doktorka je naše zlatíčko,stará se o naší celou rodinu řadu let a to skvěle.Jsme velice spokojeni.Škoda že není více lékařů jako je ona .Paní doktorko děkuji za celou naší rodinu.

Umí nejen léčit, ale má lidský přístup.

Tak má vypadat ten pravý lékař,který se stará o svého pacienta na víc jak 100%

Spokojenost