VISUS, spol. s r. o.
E. Beneše 1549, Police nad Metují

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: VISUS, spol. s r. o. Jiný

Paní doktorka je výbušna, člověk se chce na něco slusne zeptat a ona hned vyletí... V tomhle ohledu je neprofesionální. O tom, že takové chovani praktikuje navíc před detmi ani nemluvím.

Čekací doba 2 a půl hodiny....to je fakt něco. To, že ordinovala ten den za 2 lekare je mi vcelku úplně jedno. Mají si pacienty přeobjednat, kor když se jedná jen o prevenci.

Co se týče znalostí a pomoci s očima, jsem s ní nadmíru spokojená. Co se ale týče jejího chování a výbušnosti kvůli ničemu, to už je na pováženou. Odvážila jsem se říct před slovem kapky slovo "jenom" a málem mě vyhodila z ordinace, že bych si asi měla najít jiného lékaře. Po telefonu mě už taky jednou sjela, že tam má pacienty a ruším ji od práce a co si to vůbec dovoluju. Její chování je neprofesionální a neslušné, stačí jen, aby něco nebylo po jejím.

Velice profesionální přístup, milá, ochotná, citlivá. Umí se vcítit do ustrašené, nervózní dušičky. Vše vysvětlí. Na vysoké odborné úrovni. Škoda, že k ní z dúvodu mého přestěhování nemohu chodit nadále- přes celou republiku se to nedá...

Paní doktorka je skvělá. V její péči se dceři oči hodně zlepšily. S dětmi jedná velice mile. Určitě doporučujeme. Starší sestřička byla trošku od rány a naše paličatá holka s ní nechtěla moc spolupracovat, ale nyní je tam nová mladá sestřička a ta je také super. Takže celkový pocit z návštěv u paní doktorky Věříšové je na jedničku s hvězdičkou. Moc děkujeme.

Moooc šikovná paní doktorka, milá...

Paní Dr. byla na mne příjemná a milá,leč absolutně neznalá. Po dvou návštěvách u paní Dr. bylo hodnoceno v krátkosti nález přiměřený věku. Na slzení oka, což byl v podstatě důvod mé návštěvy u paní Dr. mi byly předepsány kapky do oka.Napříště mi bylo zděleno paní Dr. že si mám zkusit jiné kapku jež lze zakoupit volně v lékárně.
Na závěr nechybělo složité dohadování s p.Dr. o vydání lékařské zprávy s tím, že je to zřejmě záležitost pro alergologa. Poté jsem si sám zařídil RTG dutin což bylo předem podmínkou návštěvy alergologa. Po spoustě návštěv u alergologa, kdy jsem spolykal spousty prášků, osních kapek a inijekcí, byl závěr že jsem alergický sice na pozdní pyly, ale pokud se situace se slzením oka nelepší, doporučil mi pan doktor opět návštěvu oční kliniky ve FN. I s čekáním jsem byl ošetřen a s recepty za 70min!!! jsem stál znovu na autobusové zastávce s neslzejícím okem se závěrem: Stenosa slzných cest vpravo. Takovému očnímu údržbáři jako je paní doktor Věřísová bych doporučil ordinaci v Německu.

Paní doktorka Věříšová má díky své profesionalitě a zájmu o své pacienty obrovský podíl na kvalitě života mého syna. Jsem jí maximálně vděčná.

Dovolím si přidat také hodnocení. Pozor na paní doktorku, aby jste se nedočkali této situace: 11 hod 30 minut dpopoledne vcházím s 2 letou dcerkou na chodbu před ordinaci paní doktorky Věříšové.(přicházíme se domluvit, zda mě paní doktorka vezme následující den na vyšetření s dcerkou - týž den jsem 3 měsíce obejdána se synem... upozorńuji, že na oční vyšetření jsem odeslána z neurologie pro těžkou opakovanou hypoglykémii!!!!!). Nikde nikdo, znejistěla jsem, jestli je vůbec někdo v ordinaci a odvážila se zaklepat!!!!!Prudce se otevřeli dveře a paní doktorka?Cituji: "Tady je napsáno neklepat, sestra má práci na pc, já mám pacienty, Copak HOŘÍ??NEBO SI NESE HOLČIČKA V DLANI SVÉ OKO?!!!!!!!!!!Víc asi není potřeba nic víc psát...., To, že je nepříjemná sestra(několikrát jsem trpělivě snášela nejrůznější poznámky, to je jedna věc, ale aby takhle jednal vysokošolsky studovaný člověk, to už je trochu příliš, nemyslíte??Všem bych přála aby se podobného jednání nikdy nedočkali, já jsem chodila k paní doktorce 3 roky, už jsem na ní podobné stížnosti slyšela, ale doteď jsem se jí zastávala, že je to přece jenom člověk,vlastně jsem ani nevěřila, že by byla něčeho
podobného paní doktorka schopná, ale pravda je někdy kutá.....

Paní doktorka je velmi sympatická a přijemná na děti

Velmi dobrá lékařka, doporučuji.