Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí
Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka je opravdu příjemná, vše vysvětlí a zajímá se. Chodím k ní už roky se štítnou žlázou a jsem opravdu spokojená.

Skvělá lékařka! Navštěvuji ji již roky. Je velice příjemná, empatická a ochotná. Vřelý lidský přístup. Velice mi pomohla s mými zdravotními problémy. Dokonce za ní dojíždím přes sto kilometrů, rozhodně doporučuji!

Velmi špatný přístup paní doktorky. Měla jsem domluvený termín s paní doktorkou a ani se neomluvila, že nebude v ordinaci. Předala mi tedy výsledky z laboratorního vyšetření sestra, kde mi byl zjištěn zánět ve ŠZ. Zastupující sestra, mi nedokázala nic ke zprávě říct, ani proč mi napsala paní doktorka recepty. Měla jsem tedy dle slov sestry, doktorku kontaktovat emailem, že mi vše podrobně vysvětlí. Podotýkám, že jsem se ještě sestry předem zeptala, kdy mohu asi tak čekat odpověď, prý každý den doktorka pročítá emaily a reaguje. Ozvala se mi až po pěti dnech, bez jakékoliv omluvy , kde v emailu stálo, že mi bohužel nemůže po emailu vysvětlit výsledky z vyšetření, ať dojdu na další smluvený termín (15.12.) a léky ať si nevyzvedávám, že si vše řekneme na schůzce. To mi přišlo jako vrchol! Ne jenže paní doktorka neumí se chovat lidsky, ale ani neumí člověk vysvětlit 4 věty o co v mé zprávě jde a po opětovném dotazu, proč mi tedy byly napsány léky, když je nakonec nemusim brát? Odpověď jsem nedostala. Abych se dozvěděla co mi je, tak jsem musela napsat do jedné internetové diskuze lékařce ze stejného oboru, jestli by byla tak hodná a mohla mi věnovat trochu času a říct mi, co mi vlastně je. I ta cizí lékařka, která mě nikdy neviděla, si semnou vyměnila několik emailu a byla víc než ochotná, tak kde to jsme. V žádným případě tuhle lékařku nedoporučuju, udělá Vám testy, ale už není ochotná cokoliv vysvětlit a veškeré dotazy ji dle jejího výrazu a reakci, dost silně otravují. Dosud jsem se s timhle přístupem lékařů nesetkala a že jsem měla možnost jich za mých 28 let poznat docela dost.