Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je naprosto úžasná. Nechápu předchozí komentáře. K doktorce jsem chodila řadu let, ale pak jsem se přestěhovala a musela změnit lékařku, u ktere jsem vydržela pár let. Bohužel se mi stav zhoršil, a ona mi nedokázala pomoci. Tak jsem se vrátila k paní doktorce Stopkove zpět. A lituji, že jsem to neudělala dříve. I když jezdím k lekarce 2 hodiny, stojí to za to. Děkuji

u paní doktorky jsem už tři roky a je to nejlepší psychiatr, kterého jsem poznal...Příjemná a vstřícná komunikace a účinnost nastavené léčby. Vždy vyjde vstříc....

Umístění: Psychiatrické centrum Praha Jiný

Vystřídala jsem několik psychiatrů a konečně můžu říct, že jsem našla tu pravou. Četla jsem nějeké anonymně psané recenze zde a teda vůbec se mi to nezdá pravdivé.. No nevím, každopádně já můžu jen doporučit a jsem za tuto ženu vážně vděčná! :)

Umístění: Psychiatrické centrum Praha

Paní doktorka je skutečný odborník - lze se s ní domluvit operativně na dávkování léků a v případě krize je vždy dostupná a pomůže. Doporučuji

Umístění: Psychiatrické centrum Praha

Je zkušená a rozumí své práci, ale na druhou stranu nemá moc času na své pacienty a tak to může občas někomu připadat, že je jen další zboží na páse.

Paní doktorka je vysoce neetický a nemorální člověk podle mých zkušeností. Když jsem měla otázky tak na mě křičela, že má práce dost a jestli si myslím vážně, že nemá na tohle čas. Pak lhala o tom, že mi řekla nějaké věci, které nikdy neřekla. Pořád dokola se ale zajímala o to, jestli si budu stěžovat a na to čas měla. Pak mi vyhrožovala, že jestli si budu stěžovat tak mi napíše takovou a takovou závěřečnou zprávu. Zážitek s ní byl naprosto traumatizující. Nedůvěryhodná osoba.

Velmi dobra lekarka! Doporucuji vsem! Pokud zapasite s uzkostmi,tak pani Pavla je zastavi okamzite! Skvela lekarka..

Paní Stopková jedná s klienty jako s podřadnými lidmi, často křičí a je extrémně neprofesionální. Bála jsem se pak s ní být v místnosti sama jelikož se přestávala ovládat a používala nevhodné výrazy a velmi zvyšovala hlas. Často se stalo, že posléze tvrdila, že něco neřekla i když to řekla. V mém případě několikrát lhala a opakovaně jsem žádala o jinou lékařku.