Lidmily Malé 656, Pardubice

I já se přidávám,opravdu velmi pečlivá paní doktorka,příjemná k dětem i rodičům,vždy vše vysvětlí,navrhne i alternativu. A sestřička je taky velmi milá a příjemná.

Paní doktorka je velice ochotná, milá a hlavně skvělá odbornice. Mohu jen a jen doporučit!!! Škoda, že nejsou všichni doktoří jako ona :(.

Musíme se připojit a pochválit naší paní doktorku. O děti se stará již 15 let a nemůžeme si jí vynachválit. Je neuvěřitelně chytrá, starostlivá, milá a lidská. Vždy nám s našimi zdravotními problémy pomohla a nikdy bychom NEMĚNILI.

Paní doktorka je velice milá,hodná k dětem,jsem velice spokojená.Katka a Davídek

Výborná lékařka, spolehlivá, zodpovědná... perfektní ke všem mým třem dětem

Přidávám se ke spokojeným maminkám, paní doktorka je super - vždy dobře poradí, je stále milá, usměvavá, důkladná, nikdy jsem neměla pocit, že otravuju, vše v klidu vysvětlí. Kluci k ní rádi chodí :-) !!! A ráda bych pochválila i sestřičku, je taky moc fajn. A obě mají můj obdiv, protože si pamatují jména i narození mých dětí, s čímž mám občas problém i já :-)) !!!

Naše paní doktorka, je moc hodná nejen jako lékař, ale i jako člověk. Děti se jí nebojí, dokáže s nimi mluvit a spoustu jim toho vysvětlit. Každému se snaží maximálně vyhovět a pomoci. Kdykoli děti moje, mých známých nebo kamarádek cokoli potřebují, vždy nám pomůže. Honzík a Anička mohou jen doporučit :-)

Paní doktorka je moc hodná,vstřícná,milá.Neměnila bych.

paní doktorka je báječná,ochotná poradit po telefonu,chodila jsem k ní už i já a teď se stará o mého malého synka, neměnila bych, je zlatá :o)

Všem doporučuji, vždy nám pomohla, podpořila, poradí i s alternativní léčbou na, kterou ostatní lékaři neslyší. Děkuji!