Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie
Na Šibeníku 26, Olomouc

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Počítejte s tím, že v čekárně nějaké ty dvě hodiny strávíte. Jakmile se však dostane do ordinace za panem doktorem, vše bude odpuštěno. Je opravdu příjemný a snaží se pomoci jak jen to jde.
Jediný pak doktor u kterého se cítím dobře :)

Pan doktor Turčan jako vždy super návštěva ,
milý, laskavý, empatický, vstřícný. Vše profesionální a super.
Jsem s panem doktorem Turčanem spokojený a neměnil bych

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

K p. doktorovi jsem docházela s fyzickým problémem. Nejdříve nedůvěra z jeho strany. Tedy mě to stálo spoustu času a bohužel i stresu. Také to dlouhé čekání v ordinaci s lidmi, kteří tam řeší odlišné potíže (páry) mi nepřidalo. Ochota tam je, ale ocenila bych méně psychologického povídání a více jednání.

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Skvělý lélař. Lidský přístup, velmi milý a příjemný k pacientům. Snaží se ce nejvíce pomoci. Hezké prostředí čekárny i ordinace. Není co vytknout, snad jen dlouhé objednací lhůty,.

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Myslím, že je to skvělý doktor. Ale jsou asi přetíženi. Komunikace nebyla snadná. Vše se musí řešit přes e-maily. Nakonec jsme z tohoto důvodu změnili kliniku a už jen to, že Vám sestra zvedne telefon a mluví s Vámi mi přijde jako dost dobré...

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pan doktor Turčan je opravdový zázrak. Vždy mi pomohl ať šlo o cokoliv. Vždy mám dostatek času na řešení problémů a aktivní zájem. Pro pacienta udělá možné i nemocné kéž by bylo takových doktorů více..

Č
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Vemte si pití,jídlo,sluchátka a mějte předpacený netflix v telefonu . Čekací doba cca. 2hodiny . Šílený!! Jestli můžu poradit tak se neobjednávejte před koncem ordinační doby . Jinak skončíte jako my a budete odcházet 21:45. Doktor možná dobrej ,ale to čekání .Každý pacient je u něho plus mínus 15minut a někteří se opakovaně do jeho ordinace vracejí po odběrech. Takže v jeho čekárně strávíte mládí

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pana doktora mohu doporučit ne na 100%, ale na 1000%.
Přišli jsme za ním s tím, že nemohu otěhotnět a za 3 měsíce jsem byla v jiném stavu, aneb nemožné na počkání, zázraky do 3 měsíců :-)
Je ochotný, přátelský, trpělivý ... prostě SUPER! Více takových lékařů, prosím :-)

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Za mě nejlepší Pán doktor a také, sestřičky kteří nám pomohli k vytouženému miminku. Vyšetření a všechno kolem toho dopadlo na jedničku. Vstřícný přístup,vyšetření všechno na Nejvyšší úrovni. Děkujeme Vám pane doktore, také i Vám milé sestřičky. V brzké době Vás rádi navštívíme i s miminkem. Mockrát Vám děkujeme. Přejeme Vám pěkný den.

Už jsem v důchodu a za svůj život jsem už poznala snad stovku lékařů...a doktor Turčan je z nich ten nejlepší, je to (snad pan doktor promine) prostě mé zlatíčko a já mu to také tak řekla.
A jak napsala níže Adrianna Nelly, je hodně empatický, citlivý, vtipný a dokáže navodit příjemnou atmosféru. A kromě toho je pečlivý a snaží se pomoci....což se třeba u mnoha jiných lékařů říci nedá...prostě profesionál na svém místě s lidským přístupem. Také sestřičky jsou skvělé a za sebe mohu říci, že se těším na každou návštěvu.
Děkuji pane doktore za Vaší péči, jsem ráda že jsem Vaše pacientka...jste skvělý!