Sam.ord. PL pro děti a dorost
Kojetická 1021, Neratovice

Umístění: Sam.ord. PL pro děti a dorost

Pan doktora mohu jen doporucit,uz od narozeni prvniho syna jsme nemeli zadny problem a to same i u syna druheho,nikdy nas neodbil nikdy nebyl neprijemny a to ze se nekdy neusmiva,podle predstav ....kazdy mame sve dny,ale k p.doktorovi se nechodi pro usmev,ale pro pomoc a tu jsme od nej dostali vzdy a bez problemu.Co se tyce sestricek,zažila jsem obě dvě a jsou skvělé.

. Víte každý lékař má své mouchy. Ale já si nemůžu stěžovat na pana doktora Matrase vždy nám pořadí pečlivě vyšetří můj názor pečlivý starostlivý a že někdy nemá náladu jsme jen lidi a sestřička je mladá ale k dětem milá a k rodičů též

Arogantní lékař,který vše vidí jen v tabulkách. Velice ho obtěžuje, že půlroční miminko mu v ordinaci brečí a dle toho se pak i chová. Dříve tam byla skvělá sestra, starší,ale vždy vlídná s úsměvem na tvaři. Ted je to des a hruza, sestřicka věčně zamyslena. Nedoporučuji.

Po pár letech musím říct, že ačkoliv se zdál pan doktor zpočátku výborný, tak nyní mi příjde, jak kdyby jej jeho profese přestala bavit. Je arogantní, povýšený, jede podle tabulek, odchylky neexistují. Má problém v komunikaci s dítětem, obzvlášť s těmi, které si už uvědomují své jáctví a odmítají spolupracovat. Budu hledat jiného pediatra. CHodili jsme tam jen na preventivní prohlídky - tudíž ideální pacienti, a přesto jsem silně rozladěna z toho, jak se pan doktor změnil. Jeho přístup mi vadí a důvěru ztratil

Byli jsme registrovaní u paní doktorky Drahorádové a jednou se nám stalo, že nás poslala odpoledne k panu doktoru Matrasovi na pohotovost. Pan doktor nám dal dost jasně najevo, že ho dost otravujeme a byl velmi nepříjemný a arogantní. S tříměsíčním dítětem jsme čekali hodinu v čekárně než obslouží své pacienty a pak nám vynadal, že jsme měli přijít dřív. Kdybych neměla o díte strach, tak bych se sebrala a šla domů. Byla jsem tak naštvaná, že si nepamatuju, že bych kdy takhle od doktora odcházela. Jaký je odborník nemůžu hodnotit, ale lidsky se má co učit. Proč tedy slibuje ošetřit cizí pacienty, když je pak naštvaný, že to musí udělat? Fakt katastrofa.

K panu Matrasovi chodíme už skoro rok. A nemám naprosto žádnou výhradu. Pan doktor je pečlivý, na vše se raději 3x zeptá, ujistí, vše také vícekrát zopakuje. Rychlá a bezproblémová komunikace, při propouštění z porodnice jsme měli volat i o víkendu!, kdyby to tak vyšlo. Pan doktor je vždy ochotný a trpělivý, i když je má dcera bojovník a odmítá jakýkoliv pokus o vyšetření a vše doprovází hysterickým řevem. Nikdy nebyl problém se přeobjednat. Nedávno byla dcera poprvé nemocná, pan doktor řádně vyšetřil, krev nabral, nic ho neobtěžovalo, vše proběhlo v klidu, poradil, kde si vyzvednout léky (zrovna jich byl nedostatek na trhu). Opravdu jsem moc spokojená. A sestřička je miliónová. Neměnila bych.

Pro pana doktora nemám slov. Několikrát jsem ho navštívila, když měl zástup místo mé MuDr. A nikdy bych to už neudělala. Poprvé když jsem byla u něj z dcerou (půlroční), která měla vysoké teploty a silný průjem tak mě odbyl se slovy, že se dcera nenechá dobrovolně vyšetřit a zapsal nám to i do karty. Po pár letech jsem k němu musela znova neboť dcera měla na hlavě za uchem červený flek od klíštěte a opět mě odbyl ho ho tím otravuji , že na to stačí iron. Nikdy bych k takovému lékaři nešla. Mohu jen DOPORUČIT pohotovost v Brandýse - kde Vám výjdou vstříc a jsou velice milé na Vás i děti!!! Ať tam jdete s jakým koliv problémem.

K panu doktorovi Matrasovi jsem své dva syny přehlásila po změně bydliště a musím napsat, že s tak pečlivým panem dětským doktorem jsem se nesetkala. Telefonoval mi ihned, jak obdržel karty synů a dokonce o víkendu ! a konzultovali jsme nutná vyšetření u syna, který je po operaci močových cest.
Jsou oba, i sestřička báječní ! Všem doporučuji takové lékaře !

Co se týče nemocí, tak vždy dobře diagnostikoval a vyléčil. Když jsem ale potřebovala žádanku na předoperační vyšetření, řekl, že mi je neudělá, že je to zbytečné a že z hlediska medicíny ještě nejsem dospělý pacient (18 let mi tehdy bylo). Takže jsem musela honem měnit doktorku a nechat si ho udělat tam.
Ale jinak co se týče mé každoroční angíny a chřipky, tak vždycky všechno v pořádku. Stejně tak prevence. A hlavně má tu nejmilejší sestřičku. Mám ji od malička. Pracovala ještě u paní doktorky Roithové, než zemřela.

Pana Dr. Matrase bych doporučila pouze rodičům dětí,které jsou naprosto zdravé popřípadě mají nějakého známého lékaře a proto budou v evidenci tohoto doktora jen do počtu.
Pokud děti byli ještě velmi malé chodili jsme jen na prevenci(protože byli zdravé)byla jsem spokojena-na každou návštěvu měl čas a tak se mohly řešit i dotazy.Momentálně nás ale trápí klasické nemoci ze školky,takže jsme tam tak jednou za měsíc.Dlouhé čekací doby mi nevadí,pokud nečekám tři hodiny s dítětem kterému je opravdu špatně a nepředbíhají nás ostatní z lehčích důvodů-kontroly,potvrzení...To co mi ale opravdu vadí je,že pokud člověk něco potřebuje z vlastní vůle,má podezření na nějakou odchylku tak se vysloveně musí doprošovato žádanku na odborné vyšetření a Dr. Matras se k němu chová arogantně.Člověk si tam pak připadá jako když obtěžuje.Nakonec se mi stalo,že mě odradil,nemocí se nezabýval a ta se zanedbala.Stejné zkušenosti má asi 5 mých kamarádek maminek.
Vše zachraňuje sestřička,která je naprosto úžasná a děti jí milují a nebojí se jí.