Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnes jsem byl na vyšetření kolonoskopie s podezřením na rakovinu. Hodně jsem se bál výsledků i samotného vyšetření. Původně jsem měl jít do Zábřehu, ale byla tam skoro půlroční objednávají lhůta. Proto jsem nakonec volil doktora Martena.
Přístup sestry byl profesionální. Vysvětlila mi vše k přípravě na vyšetření. V kolik hodin si mám vzít klistýr, co mám jíst, pít a pod.
Samotný zákrok by překvapivě v pohodě. Mohl jsem si vybrat jestli chci injekci, nebo to zvládnu bez. Na to se špatně odpovídá, když jste tento zákrok ještě neabsolvovalu. Nakonec doporučení doktora bylo bez s možností případně komplikace píchnutí injekce v průběhu zákroku. Já to zvládnul bez. Věřím tomu, že to bylo dlouholetou zkušenosti doktora, přístupu sester a vlastně celého personálu. Celý průběh mi vše vysvětlovali a ukazovali i monitoru. Hodně oceňuji lidský přístup.
Jsem rád, že to mám za sebou. Doporučuji Polikliniku v Hrabuvce a doktora Martena. Do Zábřehu bych už nešel.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byla sem dvakrát objednaná k Dr, upozorňovala sem , že bohužel má dvou léta dcera má leukémii a jsme neustále v nemocnici tak že to snad nezrusim, ano zrušila sem bohužel dvakrát a pokaždé volala předem protože jsme byli nečekaně hospitalizováni, kde se řeší život dítěte. Když sem volala po třetí na objednání, sestra mi sdělila , že mě Dr. Marten odmítá už vzít , že jsem nespolehlivá. Upozorňuji, že sem se omluvila vždy den předem a upozornila proč, že dcera má leukémii. Žádná empatie!

MUDr. Pavel Marten

Pacientka má právo na svůj názor. Nesmí ale šířit lži, polopravdy a nenávist. Obecně pacienty, kteří nespolupracují můžeme odmítnout. Paní byla objednána na vyšetření třikrát. Při posledním termínu 22.2. gastroskopii nezrušila a nepřišla. Počvrté jsme dotyčnou neobjednávali z důvodů opakované blokace termínu jiným pacientům. Na rozdíl od mnoha jiných ambulancí jsme nikdy žádné finanční kompenzace po nespolupracujících pacientech nepožadovali. O zdravotním stavu v její rodině jsem nebyl informován. Slova, která jsou mi podsouvána zde i jinde pacientkou jsem nevyslovil. Připomínám, že s dotyčnou jsem nikdy osobně nehovořil a ona sama neměla snahu mi svou situaci vysvětlit. Její hanopisy a expresívní výrazy mne dehonestují. Zvažuji právní kroky na ochranu osobnosti a pro přečin pomluvy. Za 37 let praxe v nemocnici a ambulanci mne nikdo takovým výrazem neurazil.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byl jsem na kolonoskopii. Měl jsem velké obavy, ale milá sestřička i pán doktor mi vše vysvětlili a podpora byla vynikající. Děkuji za takové lékaře i za klidné vyšetření a podporu. Pavel

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Vrele doporučuji,pan doktor a personál velice ochotni s citlivým přístupem k nemocnému, zvláště v dnešní složité a vypjaté situaci ,tímto vyšetřením to neskončilo pan doktor i nadále sleduje můj zdravotní stav,velice mi to pomáhá.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. kolonoskopie

Před vyšetřením mě mnoho lidí odrazovalo a strašilo. Bylo to zbytečné. Vyšetření není příjemné, ale díky přístupu velice příjemného pana doktora a profesionální péči jeho i dvou milých sestřiček je toto vyšetření i zajímavé. Můžete se při vyšetření koukat na svá střeva zevnitř a k tomu dostanete i podrobný výklad od pana doktora. Je opatrný a velice milý. Vřele doporučuji tuto ordinaci a celému týmu přeji hodně úspěchů. Děkuji vám Thomasová

Dnes jsem zažila kolonoskopické vyšetření. A mohu říct, že doktor je opravdu výborný ve svém oboru. Výborný přístup nejen doktora, ale také sestřiček. Taková ordinace se v dnešní době těžko hledá. Skvělý přístup u nepříjemných vyšetření nejen doktora, ale také sestřiček!!!!

Odborník na svém místě, citlivý, příjemný, ochotný, sestra také příjemná a ochotná. Takovou ordinaci v dnešní době aby člověk lupou hledal. Děkuji za příjemný zážitek při návštěvě.

Pane doktore, jste moc příjemný, milý, vstřícný, vše jste mi ochotně přehledně vysvětlil a na mé otázky podal vyčerpávající odpovědi, jste opravdu skvělý a uklidňující lékař a i nepříjemné vyšetření u Vás nebylo tak hrozné. Děkuji

Dnes jsem byla na kolonoskopickém vyšetření a musím říct,že to nic není.Zažila jsem velice profesionální a příjemný přístup.Jak od lékaře,tak i sestřiček.

Naprosto skvělý lékař. Perfektní přístup k pacientovi. Vynikající léčba nemoci, se kterou si jiný lékař neporadil. Sestřičky taktéž velmi milé a přívětivé.