Ordinace ortopeda
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace ortopeda Jiný

Perfektní přístup. Zatímco pan doktor miminko vyšetřuje, sestřička ho velmi dobře uklidňuje. V čekárně je několik přebalovacích pultů, což značně urychluje příjem dětí do ordinace. Velká spokojenost - moc děkujeme

Umístění: Ordinace ortopeda Jiný

Léčba bolestiveho ramene s kalcifikací. Pan doktor je zkušený a léčbu indikuje dle intenzity potíží. Když po aplikaci série kortikoidů, které zmírnily zánět, ještě přetrvávaly obtíže s pohybem ramene, navrhl volitelné injekce kolagenu. Komunikace stručná, ale srozumitelně vysvětlí podstatné věci a princip účinků. Na počátku léčby jsem měl opravdu velké obtíže, silnou bolestivost při určitých úhlech pohybu ramene, díky aplikované léčbě a domácímu cvičení se na ruku mohu zase spolehnout. Ordinaci doporučuji, když pacient jasně sdělí problém a obtíže (což v případě delší léčby jako té mé někdy není jednoduché, protože obtíže se vyvíjejí), pomohou.

Umístění: Ordinace ortopeda Jiný

S několikaletým odstupem znovu vyzkoušeno, bohužel se stejným výsledkem. Sestra i doktor velmi nepříjemní, arogantní, dští síru na všechny strany. Pacienti je tu zjevně obtěžují. (Je to jako s tím pánem, co si otevřel hospodu, ale co se nestalo – chodili mu do ní lidi.) Svůj povýšený a neprofesionální přístup, patřící někam hluboko do minulého století, si zjevně neuvědomují a přijde jim zcela normální. Vyšetření pana doktora vypadá tak, že během cca pěti vteřin stanoví diagnózu, že vám nic není, a opět dává najevo, že byste ho už neměli obtěžovat.

Umístění: Ordinace ortopeda Natržená vlákna levého hamsringu

Špica.
Měl jsem natržená/přetržená vlákna(nijak moc,ale teplota a bolest solidní) levého harmstringu.
První dva dny jsem se nemohl prakticky hýbat.
Obvodní chirurgie mě v sekundě bez akce třetí den poslala do FNKV, kde jsem čekal několik hodin(byly tam lidé s daleko horšími/akutními zraněními), dostal jsem akorát pár rad, změření nohy a vyjádření, že více méně s tím více se nedá dělat.
Po 4-5dnech se mi probarvila modřina, dostal jsem asi teplotu a pocení(těžko říci z čeho). Sezení, dřepnutí, propnutí bylo nereálné.

Na doporučení jsem jel k panu Machotkovi, i když mě jeho asistentka poučila, že bez onjednání to jen tak nepůjde a udělal jsem dobře.
Sice jsem si bez objednání počkal poněkud déle(hodinu?), na což jsem reagoval dosti nevrle.
Nakonec jsem se dosti nevrlý, zpocený s teplotou možná mírnou zimnicí a pod dostal na řadu.
Pan Machotka mi věnoval podstatně více času a diagnostiky než většina lékařů specialistů za poslední leta. Musel být na mě dosti hrozný pohled a poslech mrmlání(bolelo to solidně).

Pan Machotka to nijak negativně nekomentovat, díky jeho praxi, znalostem a nadstadardně dobře vybavené ordinaci zjistil, že je to prkotina a při dodržení jeho doporučení to bude v pořádku(ještě to prasklo 1x). A měl pravdu.
A to vše jen za cenu zdravotního pojištění !

Navíc mi dal radu jak na balanční podložce a pod odtrasnit mírnou disbalanci, jak preventivně působit proti artroze a pod.

Jsem rád, že mi pomohl a pokud s ním někdo není spokojen, chyba nebude na straně pana doktora Machotky.

Umístění: Ordinace ortopeda

Doktor se skvělým přístupem a milým vystupováním. Nesetkal jsem se s arogancí a neprofesionalitou (jak zde někteří píší). Místo toho jsem dostal podstatné rady, dopodrobna jsem byl informován o svém stavu a odcházel jsem klidný. Pana doktora lze jen doporučit.

Do ordinace jsem přišla na jaře 2015 (doporučil mě k němu obvodní lékař) s tím že mě při delší chůzi bolí kolena. Nebyl mi udělán žádný rentgen, MR ani nic jiného a bylo mi dopotučeno abych zhubla a mohla jsem si "výhodně" zakoupit doplňky stravy pro výživu chrupavky. Ok, nic mi nebylo vysvětleno, vyšetření taky nic moc, tablety jsem za cca 700,- zakoupila a šla domů. Můj BMI je na rozhraní normal/nadváha jen pro upřesnění. Pak jsem přišla na podzim s tím, že se mi občas lehce zablokuje koleno, a nyní se mi do stalo při zakopnutí, a koleno se mi silou odblokovalo ale je velmi bolestivé a oteklé. Opět vyšetření velmi rychlé, bez informací, byla mi vytažena voda, píchnuto cosi (za poplatek) a na moje dotazy kdy jsem chtěla informace o svém stavu mi bylo sděleno že "nešikovné maso musí pryč". Po mém naléhání mi bylo sděleno že jsem si tam asi "něco natrhla" a mám být v klidu. A když mi koleno splaskne tak na žádnou kontrolu chodit nemusím. Nepříjemné chování doktora i sestry byl takový doplněk celého špatného zážitku.
Nyní již naštěstí chodím k opravdovému doktorovi, a tak vím že např. druhý zmíněný problém značí poškození menisku, což ovšem opravdový doktor odhadne, odborně vyšetří a následně vyřeší.
K panu Machotkovi nedoporučuji chodit.

Nezvykla som si čítať recenzie na lekárov, ale tu musím zareagovať. Možno to naozaj tak bolo, ale bola som na vyšetrení v auguste - sestrička ma predtým objednala - milá, zdvorilá, bez problémov, aj pri vstupe do ordinácie bola milá a zdvorilo rozprávala so všetkými pacientmi. Naozaj na čas, ktorý som mala objednaný, som aj bola zavolaná do ordinácie. Pán doktor, ako to aj tu bolo už napísané - pozrel mi len lakeť - ohýbala som dobre, takže bolesti ustúpili (mimochodom po 3 týždňov užívania dvojakých tabliet od mojej lekárky MUDr. Majerníkovej, ktorá mi dala aj injekciu na uvoľnenie), ale hoci som hovorila a mal to pán doktor napísané aj v správe od lekárky, že ma bolí krížova oblasť, nepozrel sa na to, ani na rdg ma neposlal. Čo ma potešilo - povedal mi, že "som ješte mladé devče, že ješte mužu byt v pořádku" (mám 54 rokov, nadváhu). Po týchto slovách som odišla, že ak by bolo horšie, mám sa zastaviť. Doporučil dobrať lieky. O týždeň sme šli na dovolenku na 10 dní k moru, tam mi začal vyskakovať palec ľavej ruky a lakeť znova začal bolieť, že som ani pohár neudržala v ruke. Po dovolenke som bez objednávky zašla do ordinácie, kde som sestričke povedala, že som bola u nich pred 2 týždňami, ale bolesti začali znova a do toho mám vyskakovací palec, že síce nie som objednaná, ale či môžem počkať - sestrička milo odpovedala, že nech si sadnem, ak budem na rada, že ma zavolá. Počkala som asi pol hodinky, ošetrili medzitým pacientov, čo mali objednaných a bola som na rade. Pán Dr. Machotka sa mi venoval veľmi citlivo, prešiel po palci aj po lakti, navrhol, že to chce obstrek a keď som sa pýtala na kríže, na bolesti páteře, tak mi doporučil aj napísal rehabilitácie. Všetko prebehlo milo a zdvorilo, bez akejkoľvek arogancie, ktorá tu bola nižšie popísaná. Aj sestrička pani Machotová bola veľmi milá a ústretová. Ďakujem. Chodím teraz na rehabilitácie, ale medzitým som bola na rdg, a tiež som sa žiadala na neurológiu, keďže mi to doporučila rehabilitačná sestra.

Bohužel jsem si myslela, že jdeme k odbornikovi, pan doktor na mého syna ani skoro nekoukl a už jsem držela zprávu, že mám naprosto zdravého syna. Podotýkám můj syn má Downův syndrom a je ZTP/P. Kéž by jeho zprávy byly pravdivé. Bohužel nám nožičky tak zanedbal, že teď musíme řešit mnohem težší stav. Vyhnout se panu doktoru obloukem.

K p. doktorovi jsem vyrazil s naraženým kontníkem. Sice jsem se rozmýšlel po přečtení zdejších recenzí, jestli mi to za případné rozčilovaní nad chováním stojí, ale jelikož to mám kousek od práce zkusil jsem to. Na chování si nemohu absolutně stěžovat, vše byla v pořádku, slušnost, žádná arogance. K doktorům chodím výjimečně, ale i tak to je první doktor u kterého jsem vstoupil do ordinace přesně v čas na který jsem byl objednán. Kotník mne bolel po úderu raketou, sice mne zarazilo po prvním vyšetření, že mne neposlal ani na rentgen a rovnou mi předepsal protizánětlivou mast, ale tak jsem si řekl, že to zkusím. Po cca 3 týdnech zlepšení o 70% a zbytek doléčen laserem v ordinaci.

Pan doktor by nemel vubec pracovat s lidma, zrejme to nedokaze. Dcera, 4 roky, mela podezreni na zlomeninu, tak pan doktor na ni rval aby lezela a ne hybala se. Sestra priserna, ale pan doktor -mnohem horsi.....Mel by pracovat nekde jinde, kdyz lidi nema rad....