Ordinace praktického lékaře

Ordinace praktického lékaře
Záluží 70, Litvínov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Pan MUDr.Lisický je skvělý lékař a fajn člověk.Jsem velice ráda že mohu navštěvovat právé jeho ordinaci,Dušková

Umístění: Ordinace praktického lékaře Zdravotni obtize

Pan doktor Lisicky mi nekolikrat pomohl,kdyz jsem mela opravdu velke bolesti zad,predepsal mi zadanky na veskera mozna vysetreni.Je v tomto velice peclivy a timto mu i dekuji za jeho lidsky pristup.Pane doktore,preji Vam tez hodne zdravi a pevne nervy po cely rok.Cermakova Simona

Já jse mohu jen přidat k těmto komentářům. Jsem moc spokojený s panem doktorem. Chodíme k němu celá rodina. Jen tak dál doktore. Zdraví Kovářskej

Nevím co napsat, proto že už tu mimo jednoho názoru bylo vše napsáno,musí ještě také napsat že i sestřičky jsou fajn. Zkrátka celá ordinace je velmi dobrá.

Jednou větou...
Je to PAN DOKTOR <3
Na záchrance musí plakat, že o něj přišli ...
Moc díky za veškerou dosavadní péči, pane doktore.
Marie Kubíková

K panu doktorovi chodím už léta, dříve do budovy Paracelsus, nyní na Herkulesku. Je velmi vstřícný, pečlivý a ochotný. Nesnižuje problémy pacientů, snaží se pomoci. Chodí k němu celá naše rodina. Doporučuji.

C

Jeden z nejlepších praktických lékař. jaké znám. Profesionální a ochotný přístup k pacientovi. Vyslechne ho a pak poradí a pomůže. I jeho zdravotní sestra je příjemná. Spokojená pacientka

kdyby takový byli všichni doktoři.to by byla paráda.p.doktore, dekuji za všechno.zachranil jste mi život.mockrat diky palky

Pan doktor je velice příjemný,ochotný,vždy poradí,pomůže,mám s ním jen dobré zkušenosti!! Urbanová

Doktor který vyslechne pacienta a odborně pomůže, má pochopení pro člověka kterému není dobře.