Ortopedická ambulance
Masarykovo náměstí 35, Kyjov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan Mudr.Pavel Kopeček je velmi erudovaný lékař s přívětivým vztahem k pacientovi. Velmi si vážím jeho etického i profesionálního přístupu.

Mohu vřele doporučit. byl ochotný, vstřícný,možná trošičku roztěkany, ale každý jsme nějaký. ambulanci mohu doporučit i sestřičku. pokud budu opět potřebovat ortopedii,tak půjdu zase tam.Je mnoho lidí,mnoho názorů,každému " sedne" někdo jiný. Já jsem byla velmi spokojená i s chováním sestřičky.

Absolutní neochota, drzé a arogantní vystupování zdravotní sestry pana Kopečka. Už jenom kvůli tomuto nedoporučuji. Jsou jistě ortopedické ambulance, ktere si pacientů váží.

pan doktor je zmateny neumi vysvetlit podstatu potíží stale meni nazor a lecbu...uz jsem od nej odesla a nechci delat reklamu jinemu lekari,je lepsi ale ke Kopeckovi jiste uz ne.

Vřele nedoporučuji, po roce, kdy mi operoval koleno si nemůžu kleknout, pořádně sednout a vždy se mi dostane odpověď, že je to normální.

Doporučuji pana doktora.Vstřícný přístup,snaha vyléčit.Upozorní i na možné nepříjemné vedlejší následky léčení.Lidský přístup.

Bohužel já musím napsat jen neutrální hodnocení. U pana doktora se léčím s patními ostruhami. Po klasických léčebných metodách léčení patních ostruh mi navrhl terapii rázovou vlnou, o které tvrdil, že na 95% pomůže. Terapii nehradí pojišťovna. Po ukončení terapie, za kterou jsem celkem zaplatila přes 1500 Kč, nepřišel žádný výsledek a nohy byly bolestivé dál.
Další léčebnou metodu pan doktor nenavrhl s konstatováním, že bolest musím vydržet. Při návštěva jiného ortopeda jsem se dozvěděla jiné a další léčebné metody, o kterých MUDr. Kopeček neměl bohužel ani ponětí. Myslím, že jako lékař je průměrný, alespon dle mé zkušenosti.

Patří mezi nejlepší doktory, vždy mi pomohl

úžasný pan doktor...babička na něho stále vzpomíná :)

No mě 1x dost pomohl s kotníkem po auto nehodě, ale po 2. se mi nelíbil jeho postup léčby s ramenem (rok bolestí a jen léky a masti), tak jsem navštívil nem.Kyjov a hned se plánovala operace. ta dopadla na 90%
ale i tak ho všem doporučuji