Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Husova 10, Liberec

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Jiný

Pan primář je výjimečný člověk, na sále jsem věděla, že jsem v těch úplně nejlepších rukou a v přístupu k pacientům empatický, vstřícný a neuvěřitelně ochotný. Vrátil mi můj život, i když mě jiní lékaři přesvědčovali, že to není možné.

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Jiný

podstoupil jsem operaci adenomu hypofýzy a prace p.doktora je sensazcni vse vysvetlil poradil uzasny clovek kdyz me vezli na sal ja ho uvidel vse zeme spadlo tyhle ruce maji byt ceněno zlatem!!!!! Svoji praci odvedl dokonale.

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Každoroční úděsná bolest zad

K panu doktorovi chodím vždy v létě, když mne chytne bolest zad. Vždy mi pomohl a mám celý rok pokoj. Velice velmi mu děkuji a vážím si ho!!!!!
Jindřich Rázl
Liberec

Moc děkuji za operaci.V Jbc podle neurologa to na operaci nebylo a já trpěla jako pes s páteří.
Pak jsem se dostala do Liberce na konzultaci a pan doktor Buchvald mi řekl,že je to na operaci.
Operace se povedla a já díky tomu žiju bez těch hrozných blokád a bolestí.Je velmi příjemný a lidský a hlavně výborný chirurg.

Dobrý den , nikdy na pana Doktora nezapomenu . Ihned jak jsem s ním mluvila poprvé jsem věděla , že on to to dá . Jsem mu nesmírně vděčná a do konče života budu. Je to profík se vším všudy , děkuju Jana

Velké poděkování panu doktorovi za záchranu života.

Lékař na svém místě, velmi dobrý, empatický, věnuje se svým pacientům na 100 %. Zachránil mi život a jsem mu moc vděčná !

Zachránil mi život,jsem mu moc vděčná.Děkuji

Má výborné jednání a pacienty i s jejich příbuznými.

Pan doktor je profesionál na svém místě, vše vysvětlí, má lidský přístup, vše vysvětlí s plným nasazením, nic mu není na obtíž. Určitě nemějte strach, jeho práce je více jak 100% .-). Jsem mu vděčna za záchranu života. A je úžasné žít naplno jako dřív, bez jakýchkoli následků...:-). Velké díky panu doktorovi - odborník a velmi milý člověk :-).SM