MUDr. Pavel; Brückner

Frýdek-Místek 1 adresa

B & B DENT, s.r.o.
třída T.G. Masaryka čp. 602, Frýdek-Místek

Umístění: B & B DENT, s.r.o. Jiný

Po dnešní návštěvě pana Pavla Brücknera jsem zjistila ze než mít takového lékaře tak raději jiného. Absolutně neakceptoval moje přání udělat bílou plombu již po několikáté. Pokaždé jen půlhodinová arogantní přednáška proč ji neaplikovat. Při veškeré komunikaci kouká většinou z okna jako by tam byl sám. Naprostá arogance a nechuť k práci za kterou si pacient platí nemalé peníze!!!!!

Umístění: B & B DENT, s.r.o. Jiný

MUDr Pavel Brückner je vynikající zubař a odborník, který řeší problém okamžitě a s výbornými výsledky. Jsem s ním velmi spokojená a nikdy by jsem neměnila.

Umístění: B & B DENT, s.r.o.

Navsteva pana Brucknera mladsiho pro me byla jednim z nejhorsich zazitku v zivote. Doktor ignoroval to, ze jsem doslova rvala a brecela bolesti, jen si pod zuby trousil poznamky typu "nehybejte se, nebo vam znicim oblicej a to by byla zajiste skoda". Nepotrebuji od lekare srdecny pristup, nicmene s takto arogantnim a necitlivym chovanim jsem se snad v zivote nesetkala a byla jsem z nej sokovana.

Sloganem MUDr. Pavla Brücknera je "Dnes nemůžeme udělat v žádném případě vůbec nic.". Domluvím se předem, že potřebuji udělat korunku, na recepci zdůrazňuji, ať mi rezervují dost času na větší zákrok, objednají mě za dva měsíce. A stejně už předem vím, že až přijdu, zase uslyším stejnou větu. Frustrující. Jestli je pan doktor jako zubař dobrý nebo špatný jsem za pět let bezúčelných návštěv neměl příležitost zjistit. Podařilo se mi pana doktora přemluvit jen ke dvěma amalgamovým plombám. Důvod nechápu a už ani nemám chuť zjišťovat. Našel jsem si nového zubaře v Ostravě.