Hemoclinic, Palác YMCA, Na poříčí 12, 1. patro, Praha 1, Praha

Neoperační léčba hemeroidů

Neoperační léčba konečníku

Zobrazit ostatní profily proktologů v okolí

Hemoclinic, Palác YMCA, Na poříčí 12, 1. patro, Praha

Hemoclinic, Palác YMCA, Na poříčí 12, 1. patro, Praha

Chirurgická ambulance, proktologie, Hemoclinic

Velmi doporučuji podstoupit všem, co mají problémy s hemoroidami, návštěvu a léčbu u Mudr.Brejly. Po cca dvouročním léčení čípky ve frekvenci 14 dní v každém měsíci jsem se na základě internetového náhodného kontaktu odhodlala situaci řešit. Nyní jsem cca 2měsíce po léčbě a jsem naprosto v pohodě. Nejlépe investované peníze do zdraví! Doporučuji!

Milan H.

Pan MUDr. Brejla je vynikající lékař, který má perfektní přístup jak po profesionální, tak po lidské stránce. Byl jsem velice mile překvapen celým postupem léčby, přístupem pana doktora i jeho sestry. Všechny konzultace i "zákroky" probíhaly s veškerými vysvětlivkami, povídáním si o mých problémech a vstřícných přístupem. Mnohokrát děkuji za kvalitní péči a mohu jen a jen doporučit! Milan H.

Pan doktor má příjemný, citlivý a velice lidský přístup, takže člověk má pocit, že provedení zákroku je normální věc a tím snáze je stud překonán. Zákrok je absolutně bezbolestný, a tak jej mohu každému s diagnózou hemoroidů jen doporučit. Již po prvním ošetření je přínos zákroku markantní. Asistentka pana doktora je milá a prostředí je příjemné.

Pan MUDr.Brejla je profesionál jak svými znalostmi a dovednostmi, tak svým citlivým přístupem k pacientům. Rychle rozpozná příčiny obtíží, stanoví diagnózu a okamžitě začně s účinnou léčbou. A hlavně vše pacientovi vysvětlí a případně prodiskutuje možné varianty, je pro něj prostě partner! Rovněž musím ocenit milý přístup ošetřující setřičky.
Zákroky samotné jsou rychlé a snesitelné, znatelná úleva v mém připadě nastala již po prvním, pocitové odeznění po druhém zákroku. Po každém zákroku může člověk normálně fungovat, není zde žádné podstatné omezení. Po zkušennostech mohu všem doporučit, že není nutné se nechat omezovat, ať již fyzicky, či pocitově hemoroidy a zahájit tuto léčbu co nejdříve. Je zde klid a diskrétnost soukromé ordinace, vše na objednání a podle časových potřeb pacienta.
Takže našemu zdravotnictví a hlavně nám pacientům přejí více takových lékařů jako je MUDr. Pavel Brejla !
Roušal

Kontakt na MUDr Pavla Brejlu jsem získal přes internet a rozhodl se jej využít. Pana doktora jsem navštívil v jeho ordinaci na Národní 9 v Praze. Přivedly mě k němu moje potíže s hemeroidy a řitní trhlinou. Z běžně užívaných metod léčby, většinou vyvolávajících značnou rekonvalescenci a pracovní neschopnost a až někdy nelogicky podporovaných pojišťovnami, jsem měl popravdě hrůzu. Jako OSVČ si nemohu z obecně známých důvodů dovolit hospitalizaci ani dlouhou indispozici. Po vstupní prohlídce jsem během cca. 8 měsíců absolvoval 5 krátkých ambulantních zákroků, které naprosto vyřešily potíže s hemeroidy. Po zákroku se cca. po zbytek dne necítíte úplně dobře, je ale možno vykonávat běžnou činnost. Jako projektant jsem normálně pracoval. "Chronickou" řitní trhlinu bylo nutno řešit chirurgicky v krátké narkóze na klinice v Mělníku. Jedná se o velmi příjemné zařízení s profesionálním personálem. Po zákroku na jednodenní chirurgii mě normálně přítelkyně odvezla domů. Celou léčbu bolesti vyřešily 2 ks 400 AL Ibuprofenu - 1x první a 1x druhý den po operaci. Potíže cítíte cca. týden, ale nijak neomezují ( trocha bolesti po stolici) . Pan doktor je velice příjemný muž, omezuje se na věcné a přímé jednání, které mi naprosto vyhovuje. Vše co předpokládal nebo doporučil naprosto sedělo. Mohu jeho služby jen doporučit. Michal Schlaffer, Plzeň.

MUDr. Brejla je příjemný a ochotný. Byla jsem s ním velmi spokojená, veškeré zákroky Vám vysvětlí, takže Vás nic nepřekvapí. Pokud máte problémy s hemoroidy, doporučuji se na něj obrátit, určitě Vám pomůže.
E. M.

Velmi kladně hodnotím MUDr. Pavla Brejlu po stránce profesní s ohledem na jeho znalosti a zkušenosti, jakož i vstřícný přístup k pacientovi.

Všem, kdo máte potíže doporučuji!!!navštivte Mudr. Brejlu! Nejen, že je to vynikající specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk po všech stránkách. Každý mi dáte za pravdu, až se sami přesvědčíte, jak tomu bylo u mě. Za spoustu let utrpení a bolestí mě naprosto zbavil extrémních problémů. A byl to první lékař, který mi dokázal pomoci. A od té doby již žádné problémy nemám. Kéž by tento lékař působil ve všem oborech ve zdravotnictví.....mockrát děkuji pane doktore. Šťastná Romana

Vážený pane doktore, dovolte, abych vám poděkovala za svůj život! Jsou to již 3 roky co mě pan doktor Brejla operoval. Lékaři v Thomayerově nemocnici objevili v mém pravém prsu rakovinový nádor. Byla jsem odeslána ke konzultaci na onkologickou kliniku přímo k Profesorce Abrahámové, která mi sdělila, že je nutná operace a po té onkologická léčba. K mému překvapení mi doporučila pana doktora Brejlu v Mělnické nemocnici, má prý velmi dobrou pověst. Byla jsem překvapená a trochu nejistá. S dcerou jsme se za panem doktorem vydaly. Byl velice příjemný, ochotný, vše mi vysvětlil, včetně situace, že mi musí odebrat celý prs. Cílila jsem , že ví co dělá. Operace proběhla bez sebemenších komplikací, i personál chirurgie v Mělníku byl příjemný. Operační rána se zhojila. Na onkologii si výsledek moc chválili, že pan doktor provedl operaci opět velice čistě. Ozařování bylo pouze krátké, chemoterapii jsme zvládla. Neuplyne den, abych byl panu doktorovi v duchu nepoděkovala za vynikající práci, díky které se mi rakovina nevrátila. Díky vám Jitka Rákosníková

Ráda bych se připojila ke kladnému hodnocení MUDr. Brejly i jeho asistentky. Všechna ošetření byla naprosto bezbolestná. Oceňuji naprosto profesionální přístup k pacientům a velice milé a vstřícné chování. Ordinaci vřele všem doporučuji!!!

J.N. Praha