Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Nejlepší Doktor jakého já potkal moc hodným pro lidi stará se jak nejdříve pomoc doporučujeme pana Bambasa

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

U pana doktora Bambase chodím již 25 let,i když jsem změnila bydliště,stejně fojzdim protože vím ,že vždy mi poradí a pomůže.Zajmajo vždy i celkový stav ne jen co momentálně mě bolí.
Byla jsem daleko spokonejssi s přístupu předešlou sestřičku,snad se to zlepší.

Umístění: Poliklinika Petrovice Otekání nohou a bolest v rameni.

Pan doktor je doktor na svém místě.Má mou plnou důvěru.Kdykoliv za ním mohu s jakýmkoliv problémem ,vždy mě vyslechne a doporučí jak dál.

Pan doktor je sympaťák, vědecky založený člověk, ovšem neusnout na vavřínech, v medicíně podobně jako ve filozofii je nutno jít stále dál z hlediska vzdělávání i praktické léčbě a pomoci druhým v nouzi, ovšem musím na druhou stranu uznat, že jsou i alternativní druhy léčby např. hemeroidů nebo kožních plísní, neboť duše jenž létá v extázi, nechoří nikdy ani tělesně natož duševně, k tomu je zapotřebí se blbě neptat ale účinně meditovat o problematice správnými otázkami.

Já jsem k panu doktorovi začala chodit na doporučení mé kamarádky, když mi bylo opravdu zle, a žádný doktor mi nedokázal pomoci. Pan doktor Bambas pomohl a ještě mě nakontaktoval na skvělé specialisty, sehnal léky, které běžně k sehnání nebyly. Dnes už jsem úplně v pořádku a u pana doktora Bambase jsem samozřejmě zůstala. A že je občas trochu podivínský a roztržitý? No co, každý jsme nějaký a pan doktor je vynikající praktik. A o to mi jde v první řadě.

K doktoru Bambasovi chodím již řadu let. Je to vynikající lékař, který má schopnosti správného lékaře - empatický,uvážlivý při výběru léků, celkově dává pocit pacientovi, že ho jeho problémy skutečně zajímají. E.Formánková

Pan doktor Bambas je vynikající lékař, lidský, ochotný a vstřícný člověk. Vděčím mu za nejen za zlepšení svého zdravotního stavu, ale i za novou chuť do života a novou chuť prát se s problémy. Pane doktore, děkuji Vám!

Pan doktor Bambas je znamenitý lékař. Musím říct že jsem takového ještě nepotkal. Krom toho, že se snaží nezanedbat u pacienta nic a nic nepodceňuje, umí také naslouchat, věnuje mi také svůj čas a energii nad rámec jeho povinností jako lékaře, zajímá ho názor pacienta. Zkusil bych to vyjádřit možná jinak: dneska jsem byl v jeho ordinaci zas a měl jsem pocit, že krom lékaře vedle mě sedí i můj přítel.

Dělá pro pacienty maximum,nejobětavější a precizní lékař.

Dobry den, pan Mudr. Bambas, je velmi dobry doktor.
Leky ktere me predepsal a ukazal jsem je v anglii doctorum, Tak mne rekly ,ze tyto leky jsou velmi kvalitni a take velmi drahe leky.
Moc si ho cenim malo je takovich practickych lekaru na svete.
Ladislav Anglie