Višňová 25, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své zn...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• plastická chirurgie
  • chirurgie

Pan doktor Paulis mi dělal ještě tehdy v Asklepionu rhinoplastiku. Celý život jsem po této operaci toužila,operace se vubec nepovedla. Vůbec nedoporučuji. Moje chyba byla,že jsem tehdy netrvala na reoperaci.Zajimalo by mě, když se pan doktor prezentuje jako soudní znalec přes plastické operace, jak by se na můj nos dnes díval?Dobře asi ne.

Umístění: Prague aesthetic Clinic, s.r.o. modelace prsou

Mam špatne zkušenosti po úpravě prsou,vznikli mi hluboke rány, později skarede jizvy, které pan doktor vůbec nijak neosetroval jakoby to bylo uplne normální, ze má každý jizvy. Šla jsem na operaci s tím, ze nebudu mít ovisle prsa , teď je mám o moc horší než predtim. Bradavky mají uplne jiný zjizveny tvar, stydím se vysvleci. Už nikdy víc k panu doktorovi.

Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму.
Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera ))

Na začátku listopadu minulého roku jsem u pana doktora Paulise byla na modelaci prsou a ráda bych zde napsala svou zkušenost.
Pan doktor působí jako profesionál, sídlí na Václavském náměstí v útulné čekárně, která popravdě ani jako ordinace nevypadá, součástí místnosti je bar, kde si můžete dát vodu, kávu či jiný nápoj.
Pokaždé, když jsem zde byla, čekala jsem velmi dlouho, někdy i déle jak hodinu. Mohlo by to být kvůli tomu, že konzultace jsou zdarma a pan doktor si pravděpodobně objednává více lidí na stejnou hodinu (bavila jsem se o tom s paní, která také na konzultaci čekala a měla přijít ve stejný čas, jako já) nicméně, působil na mě velmi profesionálně, tak jsem se rozhodla k němu jít. Konzultace trvala asi 10-15 minut, krátké vysvětlení a návrh, vše působilo skvěle. Očekávala jsem, že se ještě uvidíme v nemocnici, kde mi pan doktor k zákroku řekne zbývající detaily.
Po příjezdu následovalo vyplnění a podepsání spousty formulářů a umístění na pokoj. Pokoj i nemocnice jsou čisté, pokoje mají vlastní záchod a sprchu, prostředí je to velmi pěkné, sestry v pohodě.
Pan doktor se objevil jen krátce ve dveřích s tím, že se to trochu protáhne, takže jsem přišla na řadu někdy kolem poledne (od 7 ráno jsem byla na pokoji). Přišla za mnou sestra, žádné obeznámení se nekonalo, vzala jsem si prášek na uklidnění a jela jsem na sál, tam jsem byla již nadopována a moc jsem nevnímala své okolí.
S výsledkem operace jsem spíše nespokojená, rozhodně půjdu v budoucnu na opravnou operaci. Nevím, jestli jsou tyto nezdary způsobeny vinou pana doktora nebo se to stává, po dotazu mi neposkytl srozumitelnou odpověď.
Kontroly byla zdlouhavé, stačilo jen vyměnit obvaz za 5 minut, přesto jsem pokaždé čekala dlouho, párkrát se stávalo, že pan doktor uvízl v zácpě a přijel později. Ptala jsem se ho na kolikátou hodinu mám příště přijet, kdy je v čekárně méně lidí, protože se mi po operaci dost motala hlava a i sezení mě vyčerpávalo. Vždy řekl, že je v ordinaci od 9-11 a tak to tam funguje.
Má při sobě asistentku, která na mě zpočátku působila mile, ale mohla by se vyvarovat určitých prohřešků, které podle mě zodpovědný personál nedělá. Před klienty si sama pro sebe nadávala, jak je dnes unavená, chodila si pro kávu na bar, popoháněla přeplněnou ordinaci se slovy "šup šup", vždy, když jsem jí psala mi odepsala SMS, že řídí a že se ozve později, ale nikdy se neozvala.
Nabídl mi druhou operaci o dva měsíce po té mé jako opravu. Díkybohu mě napadlo jít na konzultaci k jinému panu doktorovi, který mi řekl, že výkon byl proveden pravděpodobně špatně a že není dobré provádět opravné operace tak brzy po sobě, ale musí se počkat, než se rány zacelí.
Tím pádem jsem se rozhodla, že k němu už nikdy nevkročím, bohužel s ním mám špatnou zkušenost.
Buďte opatrné!

Chtěla bych poděkovat MUDr. Patriku Paulisovi a jeho celému týmu za skvěle odvedenou práci. Pan doktor je opravdový profesionál. Vše proběhlo hladce bez jakýchkoliv komplikací. Zákrok jsem podstoupila na Swiss Med Clinic v Plané, kde bylo o mě perfektně postaráno. S výsledkem jsem naprosto spokojená. U pana doktora jsem podstoupila dva zákroky a pokud se rozhodnu pro další tak pan doktor bude jasná volba. Pan doktor má moji plnou důvěru. Je to úžasný člověk a nejlepší plastický chirurg V ČR.

Dobry den, pri panovi doktorovi som bola robit abdominoplastiku pred tyzdnom.S jeho vykonom, som velmi spokojna a vratli mi to co som uz 12 rokov nemala a to je samodôvera a pekne brusko ako pred porodom..Pana doktora som si nasla na internete a vycestovala za nim 800km takze vam poviem aj stalo to za to a nie je.mi to luto. Operovana som vola v.klinike Plana a su tam aj krasne a mile sestricky ktore su mi pri vsetkom pomahali a podporovali ma. Pan doktor ma aj super asistentku pani Marketku ktora je aj bola stale.ochotna kedykolvek zodpovedat na moje otazky a obavy.
Mozem k tomu dodat len jedno velke DAKUJEM.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Paulis mi pomohl od mého dlouhodobého zdravotního problému, který se však netýkal plastické chirurgie. Byl velmi příjemný, milý, dokonce jsme se na operačním sále i zasmáli. Nebýt jeho, nevím jak bych skončila. Díky tomuto portálu jsem se dostala na konzultaci hned druhý den. Tisícekrát děkuji za lidský přístup, porozumění a naprostou profesionalitu. Tereza Rozšafná

U pana doktora Paulise jsem podstoupila dva zakroky, s celym procesem a výsledkem jsem natolik spokojena, že mohu pana doktora jen a jen do poručit. Vysoká profesionalita a seriózní jednání celého týmu.

Před časem jsem podstoupila augmentaci prsou u skvělého plastického chirurga MUDr. Patrika Paulise. Musím napsat, že od samého počátku konzultace, samotné operace a následné pooperační péče, byl přístup pana doktora, jeho asistentky a celého týmu naprosto profesionální, nebojím se napsat též lidský až rodinný. Pan doktor mi splnil sen o větším poprsí, dodal sebevědomí. Jsem prostě šťastná. Za to MUDr. Patriku Paulisovi a jeho celému týmu patří VELKÝ DÍK! Milé dámy, ženy, slečny, ale i pánové, pana doktora a jeho tým mohu jen a jen doporučit. Pane doktore, ať se Vám daří, myslím, že se ještě uvidíme. Dana Š.

Dobrý deň.
U pána doktora Paulisa som podstúpila reoperáciu pŕs 12.6.2014 v Swiss Medic clinic v Planej. Prvá operácia ktorú som podstúpila u iného doktora nedopadla príliš dobre. Nebola som spokojná s výsledkom. Najdôležitejším faktorom pre ktorý som sa rozhodla pre druhú operáciu bola vzdialenosť medzi prsiami, ktorá bola neúnosná. Na ľavej strane vznikla kapsulárna kontraktúra a to spôsobilo pokles. Okrem toho som mal viditeľné jazvy, ktoré vytŕčali spod plaviek. Bála som sa druhej operácie, no na základe referencii od kamarátky som sa rozhodla skúsiť konzultáciu u pána doktora Pauilsa. Bola som milo prekvapená. Úplne iný prístup ako prvý doktor, čo sa týka konzultácie, samotnej operácie, či pooperačnej starostlivosti. Pred operáciou som absolvovala niekoľko konzultácii aby sme si boli istý aký očakávam výsledok. Keďže som fitnesska, zvažovali sme mnoho faktorov. Pán doktor má naozaj individuálny a milý prístup ku každej pacientke. Dnes mám 9 týždňov od operácie a môžem povedať, že som naozaj spokojná a zároveň vďačná pánovi doktorovi. Prsia sú bližšie, jazvy upravené a kapsulárna kontraktúra je preč. Keďže súťažím v oblasti fitness a skoro stále sa pohybujem v plavkách je pre mňa naozaj dôležité aby prsia vyzerali dobre. Som rada a zároveň aj vďačná pánovi doktorovi za odvedenú prácu. Zároveň by som chcela poďakovať asistentke Markétke za ochotu, ktorou v dnešnej dobe moc ľudí neovplíva. AK budem ešte niekedy rozmýšľať nad iným zákrokom určite sa obrátim na pána doktora Paulisa, plne mu dôverujem a môžem naozaj len odporúčať.
Sabína Pleváková

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mam zaujem o rhinoplastiku,a ako dlho sa caka, alebo kedy mate najblizsie volne terminy. A aka je cena operacie. Mam vysoky nos a dlhsi.Dakujem pekne za skoru odpoved Jana

Hezký dobrý den, děkujeme za Vaš zajem! Doporučujeme vždy osobní konzultaci, kde vše detailně proberete s panem Doktorem. Konzultujeme v Praze a nebo poté cca jednou měsíčně i v Bratislavě, pokud byste měla zájem, kontaktujte prosím paní mgr. Skurákovou , kontakt naleznete na webové stránce, kde je číslo i pro Bratislavu, ráda s Vámi domluví možný termín. Konzultace u nás probíhají zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazují. Pokud jde o terminy, vždy se snažíme maximálně klientovi přizpůsobit. Pěkny den, Team MUDr. Paulise

MUDr. Patrik Paulis