V Domkách 77, Jilemnice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Největší borci co jsem poznal. Skvělá práce. Děkuji za kocoura. Život zachraňující operace proběhla ve 4 v noci poté co jsem pana doktora probudil telefonem a vytáhl s postele. Bylo to komplikované, trvalo to hodinu, ale pan doktor to nevzdal a nakonec se zadařilo. Moc děkuji že jste. Celý tým je naprosto úžasný.

Umístění: Ordinace Jiný

Chcela by som moc poďakovať pánovi doktorovi Ottovi a celému jeho týmu za úžasný prístup, ochotu, nepretržitú starostlivosť a hlavne odhodlanie urobiť nemožné pre záchranu zvieratka.
Také niečo som ešte nezažila.
Neskutočne si Vašu prácu vážim a obdivujem Vás, s akým odhodlaním ste sa do tak náročného prípadu pustili.
Vám všetkým patrí jedno obrovské ĎAKUJEM!

Umístění: Ordinace Jiný

Díky jeho rychlému jednání a výtečnému stanovení diagnózy můj pejsek žije!! Vše vysvětlí a poradí.

Umístění: Ordinace

Ke všemu co zde bylo napsáno nemám nejmenší připomínku . Pan doktor Ott ja vážně člověk se zlatým srdcem . Jen se tu zapomělo na ostatní doktory a sestřičky z jeho ordinace, kterým také patří velké DÍKY.

Pan doktor Ott je nejlepší veterinář, u kterého jsem se zvířátky byla. Je velmi vstřícný a milý. Ochotně odpoví na každou vaši otázku, vysvětlí, jak na tom zvířátko je, co s ním právě bude dělat a jak bude probíhat další léčba. Když ví, že je váš případ akutní, bez ohledu na počet lidí v čekárně, jdete do ordinace první a je schopný ihned operovat. Po operaci si můžete zvířátko odvézt domů. Jeho ordinační hodiny nejsou závazné - pan doktor ví, že zvířátko není nic podřadného, že je to člen rodiny, který si zaslouží stejnou péči jako lidé. Jeho přístup je profesionální, ví co dělá.
Dalším plusem je, že není drahý - účtuje si jen to, co během léčby spotřebuje.
Pana doktora mohu vřele doporučit, stejně tak celý jeho tým. Já, ačkoli se budu stěhovat daleko od Jilemnice, budu za ním s jakýmkoli problémem jezdit.
Pokud jste doposud chodili na veterinu v Lomnici n/P, mohu vám poradit, ať veterináře změníte - pan Ott, alespoň ví co dělá. S veterinou v Lomnici n/P nemám dobré zkušenosti. Když jsem došla s vážným případem k panu doktorovi, nestačil se divit, jak stav zvířátka v Lomnici dokázali ještě více zhoršit. Do teď lituji, a stále litovat budu, že jsem nešla rovnou k němu.

Nejlepsi clovek a zvireci doktor. Ordinacni hodiny pro nej nejsou zavazne, kdyz je treba pomuze. Je videt, ze tu praci dela hlavne pro zvirata a ne pro zbohatnuti jako jini.

Chodíme k němu již 20let a za mě je to nejlepší doktor u kterého jsem kdy byla.Vždycky a velmi ochotně pomůže a udělá vše co je v jeho silách aby pomohl.Díky za takového doktora!!

Zatím nejlepší veterinář - ochotný, příjemný, vysvětlí, poradí. Vstřícný a profesionální přístup k lidem i zvířatkům, a ikdyž je plná čekárna není nervozní či zrychlenej jako jiní lékaři. Jsem moc spokojena, kdybych se neodstěhovala tak daleko, tak bych určitě dále k panovi Ottovi jezdila :)

Nejlepší veterinář , co jsem kdy poznala... Ještě dlouho , co jsme se odstěhovali - jsem za ní jezdila s nutnými případy přes 100 km !!! Zachránil nám dva psy.. Je to opravdu člověk s duší Anděla, který z lidí jen netahá penze na nesmyslené položky a zbytečná vyšetření , jako většina mladých veterinářů..... Moc nám tu na Chrudimsku chybí takovhle doktor Ott ...

Nejlepší veterinář jakého jsem kdy poznala, včetně celého jeho týmu. Profesionální, příjemný přístup a léčba nezrujnuje vaší peněženku, jako u jiných lékařů. Pokud už musíte navštívit veterináře, vřele doporučuji!