MUDr. Bartoňová Marie
Vinohradská 196, Praha

Pan doktor Dubec je nejen skvělý zubař, ale také milý (a zábavný!) člověk. Své pacienty respektuje, vždy vše výborně vysvětlí, neustále kontroluje, jak se pacient při zákroku cítí, zkrátka úžas... dřív jsem se zubařů bála a měla s nimi veskrze špatné zkušenosti. Pan doktor Dubec? K němu se nebojím vůbec!

K panu doktorovi chodím už 12 let a je jedním slovem skvělý! Mám k němu naprostou důvěru. Kromě jeho odborné úrovni velmi oceňuji i jeho lidskost. A vždy se i v ordinaci zasmějeme. Vřele doporučuji!

Umístění: MUDr. Bartoňová Marie chodím tam pravidelně

Pan doktor je velmi pečlivý, milý a dle mého názoru skvělý odborník. Vždy každý úkon vysvětlí a během celého zákroku se stále ujišťuje, zda je vše v pořádku. Chodíme k němu celá rodina, včetně našeho malého syna. Pan doktor to umí krásně právě i s dětmi. Chodíme tam již několik let a neměnili bychom!

Po skusenostiach s byvalymi zubarmi, nemozem povedat ani jedne spatne slovo. Mily p.zubar, zlata sestricka, atmosfera v ordinacii prijemna, profesionalny pristup.
Niezeby som sa k zubarovi nejak extra tesila, minimalne sa uz k nemu aspon vdaka p.doktorovi nebojim chodit. Bojim sa az toho uctu na konci - co dnes je asi strach u kazdeho zubara :)