Oskar Kravák, praktický lékař Prostějov

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy a ceny

• 3 května 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Uteč kdo můžeš! Před lety jsem měla přisáté klíště s následným dlouhodobým zarudnutím v dané oblasti.Reakce zmíněného Mudr.- mávnutí rukou,že "To nic není:" Dodnes mám problémy s následky neléčené boreliózy!!! Další zkušenost-po přeléčení antibiotiky při problémech s moč.měchýřem mi automaticky ukončil neschopenku,aniž by alespoň orientačně vyšetřil moč.To bylo v pátek.Následně v neděli mi začaly neskutečné bolesti v oblasti ledvin-v pondělí se samozřejmě zánět ledvin POTVRDIL!! Okamžitě jsem změnila lékaře. Tedˇ se handrkuju o parkování,které si před střediskem zřídil-Stavělová mi nechává za stěračem cancourky papíru s výhružkami o odtažení mého vozidla.Včera na mě poslala Policii,která mi nechala za stěračem "papírek"o přestupku.... Dožadovala jsem se na obci písemných podkladů pro zřízení zmíněného parkoviště.Spousta obyvatel Bedihoště,včetně mě, je toho názoru,že není zřízeno v souladu se zákonem,jelikož zde není vymezené parkování pro invalidní řidiče a klienty..Starosta se mi vysmál..! Asi k nim chodí...komentuje,že ONI to zřídili pro dobro nemocných! Tak asi INVALIDÉ už k nim nepatří,tudíž přednostní parkování pro ně není potřebné...!Pro Ty se to přece nezřizovalo! Tož máme v Bedˇáku STÁT ve STÁTĚ- "Atˇ žije Stavělův VATIKÁN" Ještě k tomu hodnocení-Vy jeho bývalí klienti nebo jejich rodiny určitě víte moc dobře o čem mluvím.. Zřízení parkoviště špatnou pověst ani nové klienty nepřitáhne.

• 2 ledna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejlepší doktor jakého znám vždy rychle a spolehlivě vyléčí a pokaždé zná diagnozu pacienta. Mimochodem měl jako jediný z celé třídy vyznamenání s nejlepším prospěchem.

• 15 října 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Velice osobitý přístup k pacientům. Vždy správně poradí a rychle vyléčí. Nemám sebemenší problém

• 3 října 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný diagnostik, laskavý a ohleduplný přístup k pacientům, vstřícný, příjemné prostředí a snadná domluva na objednání

• 25 října 2009

Hodnocení: Velmi slabý

Pana doktora znám již od doby co působil v Bedihošti.je to neskutečný hutvát,používá velmi sprostá slova,je nerudný, pacienti z něho měli strach s jakou zase přijde,během ordinace kludně na hodinu odešel i když čekárna byla plná,ale muselo se k němu chodit.Nyní vím od rodičů,že pracuje v Nezamyslicích a jeho chování je stejné.

• 9 června 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je výborný diagnostik, k pacientům pá hezký přístup. Nikdy jsem se nesetkal, že by ordinovala sestra, jak uvádí jeden z pacientů.

• 1 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

tento doktor má talent od pána Boha,ještě jsem nezažila že by určil špatnou diagnozu,je to špičkový doktor -Pan doktor,když má u pacienta podezdření na nějakou nemoc pošle ho okamžitě na prohlídku aby se hned zjistilo co mu je-rozhodně nezanedbává zdrav.stav pacientů a kdo tohle mohl napsat je naprostý ubožák,který je tím ubožejší,že od tohoto doktora mohl dostat tak kvalitní služby,že nevím kde jinde by se jich tak dožádal-já osobně za něj mohu dát ruku do ohně!

• 1 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to velice dobrý lékař,pacientům se věnuje stále ,vždy jim vyhoví a snaží se jim pomoci.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění