MediORL s.r.o.
Čumpelíkova 1764, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Fakultní Thomayerova nemocnice s pol.
Vídeňská 800, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

První návštěva u pana doktora Skály. Profesionální přístup tak, jak bych vždy u lékaře předpokládal. Systém rezervace přesného času návštěvy také fungoval podle mého očekávání.

Umístění: MediORL s.r.o. Jiný

Naprostá katastrofa. Otřesný přístup jak sestry tak lékaře. Ošklivé prostředí. Celé vyšetření trvalo asi 1 minutu. Nulová edukace, povýšenost a arogance lékaře. Ke konci vyšetření přišlo ješte vynadání, doslova “proč mě nechávate mluvit takové bludy, když jste také doktorka”. Panu doktorovi bych doporučila kurz komunikace s klientem a ostatním zájemcům o ORL vyšetření rozhodne návštevu jiného lékaře.

Umístění: MediORL s.r.o. Jiný

K panu doktorovi chodíme již dlouho, celá rodina a vždy nám pomohl, když bylo potřeba.

Ač je pan doktor rychlý a většinou pomůže, na všechno odpovídá sarkasticky až povýšeně a komunikace s ním je dosti nepříjemná. Raději jinam!

Roku 2013 jsem absolvovala zákrok nosních dutin metodou RFITT v Thomajerově nemocnici, zákrok prováděl MUDr. Skála. K mému velkému překvapení a rovněž překvapení zdravotního personálu, jsem neprošla velkými bolestmi, které tento zákrok doprovázejí. Nepotřebovala jsem žádné bolest utišující prostředky. Dodnes chodím k p. doktorovi na kontroly na polokliniku Čumpelíkova v Praze 8. Pan doktor sice není žádný velký mluvka, ale na veškeré mé dotazy vždy ochotně odpoví, příp. poradí.

Medicínsky si netroufám hodnotit, ale lidsky je to fiasko. Myslím, že pár lekcí z psychologie by se panu doktorovi šiklo. Už dlouho jsem nezažila tak arogantní a přezíravý způsob vyšetření a komunikace.