Aplikace naušnic

Běžný termín

Odstranění hemoroidů +7 Více

Odstranění névů a podkožních útvarů

Ošetření úrazů

Poúrazové vyšetření

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• chirurgie

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. ošetření úrazů

Pan doktor se mi snažil maximálně pomoci. S veškerým personálem Polikliniky Olomouc jsem byla spokojená, všichni vstřícní.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. ošetření úrazů

Pan doktor i paní sestřička jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a lidským přístupem. Oběma synům 2 a 4 roky zašíval tržnou ránu na hlavě. Vše proběhlo v pořádku, dokonce i s úsměvem. Synové se s k němu s radostí vraceli i na vytahování stehů, takže i při tak náročné situaci neměli nepříjemný zážitek. Rána vždy krásně srostla a jizva není téměř vidět. Pan doktor má skvělý přístup k dětem a umí navázat kontakt. Návštěvu vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. aplikace naušnic

K panu doktorovi chidime cela rodina již několik let, naušnice píchal mně ,dceři i snaše, dcera ma 3x naušnici od pana doktora, vždy v naprostem pořadku, pan doktor svou praci pokaždé odvedl profesionalni s úsměvem. Sestřička je rovněž velmi profesionalni a usměvava. Ještě se nestalo,že by nam v teto ordinaci nebyla lečba profesionalni provedena! Vice takovych lékařů a sestřiček a naše zdravotnictvi vzkvétá. Od nás jen a jen velka pochvala a díky!

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. aplikace naušnic

K panu doktorovi Kroupovi chodíme celá rodina již několik let. Vždy byl velice ochotný a snažil se nám pomoci. Manžel se dlouho léčil s bolestmi v rameni a pan doktor mu hodně pomohl díky rázové vlně. Naposledy jsme u něj byli se svojí čtyřměsíční dcerou kvůli nastřelení náušniček. Celá akce proběhla rychle, bezbolestně a bylo vidět, že to má pan doktor v oku. S výsledkem jsme moc spokojeni a určitě bychom ho doporučili, protože v něj máme velkou důvěru. Nejen pan doktor, ale i sestřička mají velice pozitivní přístup jak k dospělým, tak i k dětem, kde je trpělivosti opravdu třeba.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. aplikace naušnic

U pana doktora Kroupy jsme byli nastřelit náušničky naší roční dceři. Vůbec si ouška předem nepřeměřil, nezaznačil fixou, jak by mělo být zvykem, ale rovnou přešel k nastřelení. Protože dcera hodně plakala (jako každé miminko po nastřelení), výsledek jsme zkoumali až doma a hodně jsme se zděsili. Levá náušnice byla úplně mimo, dokonce až na úrovni, kam se nastřeluje druhá náušnice. Pravá náušnice nebyla tak hrozná, ale také dost na hraně a určitě ne na správném místě. Každý, kdo viděl dceru osobně nebo na fotce, se zhrozil, jak nám ty náušnice nastřelili. Psali jsme s fotkami i do poradny pro nastřelování náušnic, odkud nám přišla odpověď, že tak špatně nastřelenou náušnici ještě neviděli a že ji máme ihned vytáhnout, aby dírky zarostly a vyrazit jinam. Nechápali, jak nás s takovým výsledkem mohl pan doktor pustit domů a zkasírovat o 500 Kč. Druhá náušnice byla podle paní také hodně špatně nastřelená, což by se více projevilo s růstem ouška. 5 dní po zákroku jsme konečně zastihli pana doktora v práci (volali jsme opakovaně hned od druhého dne, jedna zbytečná návštěva i osobně). Druhá návštěva byla velmi krátká, ale nepříjemná. Pan doktor nám otráveně podával fixu, ať si teda zaznačíme sami, kam to chceme píchnout (dírky samozřejmě nebyly ještě ani náhodou zarostlé a už by nám chtěl píchat další vedle!). Slušně jsme se omluvili, že bychom rádi zpátky peníze a že už mu nedůvěřujeme a půjdeme po zahojení jinam. Peníze nám vrátil, co mě ale hodně zklamalo, bylo to, že vůbec nechtěl vidět ouška, aby se přesvědčil, že byla píchnutá opravdu hodně špatně a že nejsme žádní zbyteční stěžovatelé kvůli hlouposti. Omluva bohužel taky žádná. Každý může mít špatný den, chybování je lidské, ale minimálně zajímat se o to, co jsem udělal špatně a omluvit se, je na místě.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. ošetření úrazů

U pana doktora Kroupy jsem byl kdysi v roce 2012 se zapichnutym drátem pod kůži.Predepsal mi lék Augmentin. Asi ani neví že mi tímto lékem kromě zranění vyléčil asi 15 let trvající nemoc kterou nedokázala moje obv. lékařka správně identifikovat. Všechna vyšetření (krev,moc,Štítná žláza ,žlučník ap)byla negativní. Vážil jsem sotva 60kg a trpěl dál.Po požití léků Augmentin došlo (hrozným průjmem)pravděpodobně k uvolnění nějaké asi 'bakterialni cysty'" ve střevě a obnovení normálního stavu.Mudr.Kroupa by měl být odměněn.

Skvělý přístup . Jen chválím. Vždy pomohl.Velice dobře hodnotim i sestřičku. Taková dvojka se hned tak nevidí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný přístup, skvělé ošetření. Rovněž vysoce hodnotím i přístup sestřičky. Více nemám, co bych dodala.

Pan doktor je perfektní! Člověk si s ním užije srandy, i když mu zrovna řeže do ruky. Vždy mi poradí a pomůže, když mě něco trápí. Nikdy mě neodmítl, ale se vším všudy vyšetřil, před pár lety mi bral vodu z kolene poté, co mě jiný doktor, kterého nebudu jmenovat, odbyl s tím, že to nic není. Nebere pacienty jako "zakázku", ale jako lidi, kteří potřebují pomoct. Už nikdy nikam jinam :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemný doktor, profesionální přístup, vše mi vysvětlil, poradil,zdravotně pomohl takže můžu jen doporučit.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Bolest dole v levo podbrisko. Vyšetření všude ok

koloskopie ?

MUDr. Ondřej Kroupa

Dobrý den je mi 16 let a ze zadu na hlavě mám tvrdou nepohyblivou bulku která při stlačení nebolí strašně se bojím že je to nádor

nemusíte se bát, to tam patří.
Zdravím, kroupa

MUDr. Ondřej Kroupa