Vážení klienti,

věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednost...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Paradentóza
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Pan doktor je špičkový lékař na svém místě. Svou práci miluje a je to vidět nejen na výsledcích, především na jeho přístupu. Je vzorný, velmi pečlivý a já se konečně nebojím zubaře. :)

Velmi drahý.Pacient a pojišťovna se pořádně prohnou.Mám to zjištěno z výpisu na kartě života.Okamžitě jsem od něj utekl.

nejlepší zubař v mém životě, lituji toho, že jsem jej nepotkal dříve, je to veliký profesionál ve svém oboru

Doporucuji pana Krize kazdemu. Krasne se o me stara. Dokonce mi radi i po internetu, kdyz me rozboli zub v zahranici. Parada.
Nova generace zubaru.

Přešla jsem nedávno k panu Křížovi, a lituji, že jsem o neudělala mnohem dříve. Zákroky jsou u něho bezbolestné a už se nebojím chodit k zubaři. Za kvalitní péči se u něho ale dost doplácí, např. pojišťovna proplácí jen standardní plomby a pan doktor dělá jen bílé, kvalitnější.

Oceňuji hlavně profesionální přístup, klid na vysvětlení pacientovi i práci samotnou, je vidět, že stomatologie ho baví. Má tendenci najít optimální řešení problému, ne jak někteří "odborníci", kterým se nechce ani dělat ani přemýšlet- prostě "vyřeší" problém nejjednodušší cestou bez ohledu na to, co to pro pacienta bude znamenat do budoucna!!!!

Opravdu šikovný a pečlivý lékař, práci nedokončí dokud není vše úplně podle jeho představ, prostě perfekcionalista každým coulem. Má velmi citlivý přístup k pacientovi, používá moderní postupy ošetření a kvalitní materiály. Konečně mám dobrý pocit, že jsem našla lékaře, který se mi věnuje podle mých představ a to vše za slušnou cenu.

Chodím k panu doktorovi a mohu ho jen vřele doporučit!! Pan doktor je opravdu precizní, pečlivý, milý a sympatický. Ošetření u něj je velmi příjemné, ač jsem si myslela, že je to u zubaře nemožné. Jsem velmi spokojena. Navíc bílé plombičky od pana doktora vypadají nádherně:)

Pan doktor je velmi šikovný a příjemný a já i moje děti k němu velmi rádi a bez obav chodíme. Rozhodně doporučuji jak za dospělé, tak i za děti.

S panem doktorem jsme velmi spokojení. Vše perfektně vysvětlí, udělá a výsledek je prostě úžasný! Vůbec nevím co je to bolest a navíc se na něj velmi pěkně dívá :0)