MDDr. Ondřej Hýl
Poliklinika Hrabůvka, Ostrava

Jsme nová zubní ordinace na poliklinice v Ostravě - Hrabůvce. Našim pacientům nabízíme komplexní nabídku péče o jejich chrup a dentální zdraví. Ke kaž...

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor je velmi laskavý, k pacientovi přistupuje pečlivě a ochotně. Paní sestřička také vždy milá. Považuji za velké štěstí to, že jsem právě u pana Hýla. Děkuji Vám.

Umístění: MDDr. Ondřej Hýl zubní vyšetření

Nejlepší zubař ... Jsem strašně ráda že jsem u něj .. Kdybych takového zubaře měla už od dětství tak nemam strach ze zubařů.. Snaží se co nejvíc abych netrpěla... Sestřička taky úžasná :-)

Umístění: MDDr. Ondřej Hýl ošetření zubního kazu

Dnes jsem byla se synem u pana doktora poprvé a rovnou synovi trhali zoubek. Jsem z pana doktora nadšená a rovněž i s velice příjemné a milé sestřičky. Jsem opravdu ráda,že jsem našla pro děti tak skvělého zubaře a hlavně,že se tam malý nebojí jít příště????????❤

Pan doktor je jedním slovem skvělý! Nikdy bych neřekla, že budu k zubaři chodit ráda. V ordinaci panuje moc příjemná atmosféra, za což děkuji nejen jemu, ale i paní sestřičce. Pan doktor vždycky všechno vysvětlí, popíše co se bude a dít a je vidět, že mu na pacientovi opravu záleží. Už nikdy jinam!

(y) jsem velice spokojená :-) můžu jen doporučit , pán doktor příjemný sestra taky .Člověk se v jeho ordinací cítí dobře .-)

Velice prijemny a profesionalni clovek. Spravuje mi zuby po predchozi zubarce, ktera byla otresna. Jsem naprosto spokojena!

S panem doktorem jsme velmi spokojeni. Příjemná atmosféra v čekárně i ordinaci, přátelský a profesionální přístup.