Privátní pediatr
Nad Vývozem 5140, Zlín

Umístění: Privátní pediatr Jiný

Zcela nedoporučuji, naprosto neempatický přístup, arogance, nezájem, neznalost základních postupů (např. o CRP vyšetření se musíte doslova prosit). Při návštěvě s dítětem, které bylo již déle jak týden v horečkách (40 st. Celsia), mi bylo řečeno, proč tam vlastně jsem a "co bych jako chtěla". Opravdu otřesné, nezájem cokoliv řešit, dělat potřebná vyšetření a tak dále. Raději jsem při problému jezdila na pohotovost. Již dva měsíce čekám na přechod k jinému lékaři, ale paní "doktorka" není schopna a ochotna poslat zdravotní dokumentaci za dva měsíce!!! Pro dvě malé děti, z nichž jedno potřebovalo akutní pomoc, byla jsem nucena jet na pohotovost, jelikož díky neochotě a neschopnosti této dámy ještě stále nemáme dokumentaci u nového lékaře. Rozhodně nedoporučuji nikomu, pokud vám záleží na empatii a profesionálním přístupu a aktivním řešení zdravotního stavu vašeho dítěte.

Paní doktorka je určitě skvělá osoba nicméně jako lékař podle mě za moc nestojí... na preventivní prohlídce se mi jednou stalo, že mi zkontrovala záda a klenbu nohou.. když jsem začala mít problémy se zrakem tak to přešla slovy: To je ještě dobré.. a odc mnoha lidí jsem slyšela, že díky jejímu přístupu skončili v nemocnici..

Paní doktroka je opravdu velmi milá k dětem, dá se s ní pohovořit. Ale ráda dává silná antibiotika i malým dětem celkem zbytečně. Již jsme se odhlásili.

výborná milá a super doktorka nevymněnila bych ji za nic na světě

Pani doktorka je mila, prijemna,ale jako odbornik zklamala. Dvakrat u meho syna podcenila lecbu az jsme skoncili v nemocnici. Uvazujeme o jinem doktorovi.

skvělá lékařka

paní doktorka je skvělá, mám s ní velmi dobré zkušenost, bohužel už musím navštěvovat lékaře pro dospělé, ale pokud budu mít děti, tak budou chodit určitě k ní

Paní doktorka Zieglerová je lékař na svém místě.Chodila jsem k ní já jako dítě a chodí k ní i moje děti.Vždy nás vyslechne,pomůže a poradí.Sestřička je také velice milá a vždy usměvavá.

skvela lekarka a skvely pristup k detem i k rodicum

Lidský, laskavý přístup k dětem, velmi dobrá komunikace s rodiči. Je vstřícná, vyslechne a hlavně dobře poradí. Máme s ní jen nejlepší zkušenosti!!!