Praktická lékařka pro děti a dorost
Věšínova 11/189, Praha

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je buď velmi laxní nebo příliš snaživá. Vyšetřuje od stolu, "to nic není" je její běžná diagnóza. Naopak nás s miminkem hnala na rehabilitaci, že by už mělo lézt, kde na mě paní dr. koukala jak na blázna, že je ještě brzy. Jede podle tabulek, hned posílá na krevní testy (evidentně krásně prospívající dítě, jen se s rozvojem pohybu zpomalilo přibírání) a doporučuje umělé mléko. Naopak u dlouhotrvajících vysokých horeček neudělá ani crp...

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila sama jako malá a byla nad míru spokojená, vše v naprostém pořádku.
Po narození mých synů bylo jasné, že budeme u paní doktorky pokračovat dále a jsme spokojeni.
Kolikrát stačí pro malou radu zavolat a nemusíte když není potřeba docházet do čekarny mezi nemocné.
A paní sestřička je také úžasná.
Za mě a mé syny určitě doporučuji. L.V.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Tato dalo by se říct doktorka je hrozná už z několika důvodů za 1. Nerozpozná mononukleózu. A je tohle normální? A asi ne když přijdete s oteklým krkem k doktorce a nevolnosti je od roku ní očekáváno že vám pomůže a vyšetří vám ne že vám řekne 2-3 dny doma a všechno bude ok. Už když jsem byla malá jsem slyšela 2-3 dny doma a žádné recepty a léky to už tu dlouho nebylo chci jen říct že jestli si myslíte že je tato doktorka profesionální mýlíte se a podle vás bych co nejrychlejí změnila doktora do teď mám problémy po té mononukleóze a to jen díky tomu že doktorka na to nepřišla dříve moc vám děkuji. Proto také dávám 1 hvězdička to za tu hodnou sestřičku co narozdil od doktorky ví všechno a je zkušenější než sama doktorka.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Od paní doktorky jsme odešli velice rozladěni. Dcera má 12 let a často ji "vyšetřovala" tak, že ani nevstala od stolu. Její kožné problémy ze židle pravidelně hodnotila jako "POTNIČKY" nebo "SOLÁRNÍ DERMATITIDU"! Nikdy nás neposlala ke specialistovi, to jsem dělala z vlastní iniciativy a pokaždé měla dcera nějaké infekční onemocnění, které se projevovalo na kůži.
Diagnózy paní doktorky byly až úsměvné, kdyby se netýkaly zdraví mého dítěte.
Vždy si byla jista, nikdy nebrala krev pro kontrolu její diagnózy, o to jsem musela žádat já. Tak jsme přišli na to, že dcera překonala mononukleózu... a když jsem se ptala, jak ji můžu pomoct s následky onemocnění (vélká dlouhodobá únava), řekla, že nijak. Nedoporučila mi žádné detoxy na játra, znovu jsem musela pátrat sama, co s tím.
Dcera má narušenu imunitu, i přesto trvala na očkování. Pokaždé s velmi silnou špatnou reakcí. Nový lékař se jen divil a další očkování nedoporučuje.
Nový lékař nás okamžitě poslal ke dvěma specialistům (alergolog a ortoped), zjistil, že dcera má problémy s páteří. Na to Mudr. Urbanová nepřišla.
Doktorku Urbanovou silně nedoporučuji rodičům, kteří používají vlastní hlavu a nerazí heslo: co mi řekne lékař, to je svaté a už nad tím nepřemýšlím.
Na její ordinace je silně pozitivním prvkem jedině velmi milá sestra. Za to ta jedna hvězdička. Jinak se doporučuji této ordinaci vyhýbat.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Pravidelné návštěvy s dětmi

S paní doktorkou jsme docela spokojení. Nemá ráda moc rodiče s vlastním názorem a nemá zájem se rozvíjet nějakou četbou nebo získáváním zkušeností. Prostě je vystudovaná, má praxi a hotovo. Že se svět razantně mění, je jedno. My například - vegetariáni bez zájmu očkovat. Dítě silné, zdravé, bez jediné nemoci. Je o něco menší, než je průměr, ale ani my, jako rodiče, nejsem dlouháni. Paní doktorka to docela zvládá, má prostě staromódní názory, občas cítím nějakou nepříjemnou náladu, zbytečnou průpovídku, ale co - kvůli ní tam nechodíme a pocit, že by něco zanedbala rozhodně nemáme. Sestřička je super. Přívětivá, milá. Prostředí moc pěkné. Nestěžujme si, ale u odborníka bych čekal větší zájem si rozšiřovat obzory. Naštěstí máme v rodině několik lékařů, takže co jde, řešíme ještě bokem.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

U pani doktorky jsme byli pouze dvakrat a uz nikdy vic!!uz od zacatku jednala arogantne. Syn je kojen,od 4.mesice pribira malo. Ted ma skoro 6 mesicu,zacala jsem prikrmovat (zatim cuketa+brokolice). Pani doktorka hned zacala na me utocit,ze dite ze zeleniny nepribere a ze jsem mela uz davno dat maso. Take bylo doporucena umela vyziva,jelikoz podle jeji nazoru ja nemam dost mleka. Musela jsem oponovat,ze tak malemu diteti nehodlam davat maso a umela vyziva to je to posledni co nekdy koupim. Hned jsem uslysela,ze mame hledat jineho doktora! Dalsi vec, pani Urbanova usoudila ze muj syn neni rozvinuty na svuj vek,protoze se neotocil ze zad na bricho podle rozkazu. Take rekla ze NORMALNE ROZVIJEJICI dite skoro v 6.mesicich uz umi samostatne sedet...Musim zminit,ze muj syn normalne kaka,cura,je aktivni,otaci se ze zad na bricho a naopak,ale pro pani Urbanovou,to zrejme neni zadny argument. Podle jejiho nazoru potrebuje rehabilitaci. Odpovedela jsem,dobre,napiste mi prosim zadanku. Ale pani Urbanova odmitla to udelat a rekla ze nechce se o nas uz vic pecovat.
Totalne neprofesionalni, nekompetentni, arogantni,nevidela jsem od ni zadny zajem o dite. Nema zadne pravo jen tak odmitnout v lekarske pomoci!!! Jediny clovek kdo je celkem vstricny je sestricka.

Paní doktorku také velmi dporučuji já jsem k ní chodila 19 let a vůbec se mi od ní nechtělo, jejich chování je velmi empatické a vstřícné, sestřičku potkávám a vždy s úsměvem na rtech, nyní jí doporučuji kamarádce které se brzy narodí miminko.

Každý má nárok na svůj názor. Já ale s předchozím názorem nemohu souhlasit! Z mého pohledu a dle mých spokojených dětí, které jejich paní doktorku zbožňují, je MUDr.Urbanová velmi profesionální lékařka s vřelým přístupem k dětem i rodičům. Vždy vše vysvětlí tak, aby to pochopil i laik a hlavně nikdy nic nepodcení. Také je ochotná počkat na pacienty i po ordinačních hodinách. Opravdu nevím na co by si mohl kdokoliv stěžovat!?

Paní doktorka je skvělá, můj syn se na ní vždycky těší, takže ho nemusím při nemoci k doktorovi nutit, což určitě každý rodič uvítá. Neměla jsem s ní nejmenší problém, vždy jsme se vyléčili rychle a bezbolestně. Sestřička je také velice milá.

Paní doktorka je milá, vstřícná, děti vždy pečlivě vyšetří, když pláčou, tak je se sestřičkou uklidní. Vážim si toho, že dává k dispozici svůj mobil a mohu kdykoliv zavolat, i o víkendu. Všem doporučuji, chodím tam již s druhým dítětem a stále jsem spokojená.