Očkování proti rakovině děložního čípku

Terapie pro těhotné ženy

Silesia Medical s.r.o.

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci:
nebo internetové stránky

V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytu...

Léčené nemoci

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví

Skvělá doktorka. Vše vždy pěkně vysvětlí, chová se mile, empaticky, už dlouho jsem nenatrefila na tak sympatickou doktorku. O odbornosti nepochybuji, paní doktorka je odborník na svém místě.

Paní doktorka mě operovala.Tot páska při inkontinenci a rozšíření močové trubice.Jsem velmi spokojená ,komunikovala sennou po zákroku.Další návštěvy u ní byly nad limit její práce.Velmi příjemná,vše mi hezký vysvětlila.Kdyz jsem měla problém,tak mi vyhověla a důkladně vyšetřila po všech stránkách.Pani doktorce moc děkuji.Pacientka Denisa

Umístění: Silesia Medical s.r.o. gynekologické konzultace

S paní Dr.Szábovou jsem byla vždy spokojená, chodila jsem k ní na pravidelné prohlídky několik let, pokud se jí něco nezdálo, poslala mě na podrobnější vyšetření do nemocnice. Nemohu říci ,že by něco zanedbala.
Z mé zkušenosti vždy pečlivá lékařka.

Dobrý den všimla jsem si tolik negativ na paní doktorku, dneska jsem byla na vyšetření musím říct za mě moc skvělá paní doktorka, sestřička moc milá. Opravdu jsem překvapená pro můj handicap byla strašně ochotná moc si toho vážím.

Bohužel nejhorší lékařka kterou jsem kdy v životě potkala. Absolutní absence empatie, lidskosti po operaci by Vás nejraději hned poslala domů. Modlím se at jí už nikdy nepotkám. Jako bonus neumí zdraví, představit se. Jednat ironicky a výsměšně to umí. Ležela jsem na FN Ostrava po operaci , nebylo mi dobře a druhý den měla vizitu . Chovala se ke mě jako k hypochondrovi a nechápala, že preferuji zůstat ještě alespoň jeden den . (krvácela jsem , byla slabá ) . Dotazy nezodpoví, spěchá .

S paní doktorkou jsem byla spokojena než jsem měla problem, jak problem nastal paní doktorka mi pořad říkala ze to je dobrý ze se to zlepší, neprovedla žádné podrobnější vyšetření ani odběr krve, přešla jsem k jinému lékaři a ten mi našel tolik věci ze jsem se nestačila divit. Paní doktorku silně nedoporucuju, milá to sice je ale to je vse a to ze je milá mi zdraví nevrátí!

Umístění: jiné místo

Lékařka me osetrila na pohotovosti FNO Ostrava, jsem těhotná 18tt zvracení, prujmy šílené celnou noc, a pano doktorka se me pta proc chodim na pohotovost když mi nic není ze mi může říct ze je to jen potrat maximálně ale at se uklidnim a jdu si domu léčit chripku. Optvdu chování děsně, mame dítě po 3IVF a rizikové těhotenství a to jak se tam ke chovala se divila i sestra. Přístup opravdu hruza Lituji lekarku a nechapu opravdu volbu jejiho povalani kor když ma rodit děti a její city jsou na bodu mrazu.

Umístění: jiné místo Dovoz RZS

Přivezla mě RZS v 24tt. Hníz a krev z pupíku, teploty a nevolnost + bolest v podbřišku. Doktorka i sestra arogantní, neslušné a protivné. Žádný pozdrav, nenechala mě vyjádřit k mému zdravotnímu stavu, nechtěla provést ani ošetření následně mě šervala jako malé dítě že těhotná jezdím sanitkou a obtěžují je ve večerních hodinách při takových potížích (v telefonu na příjmu Fifejdach doktorka urgovala ať zavolám záchranku). Vyšetření na mou žádost provedla necitlivě a nepodala mi žádné informace. Následně mě arogantně odbila a a poslala domů ať příště neobtěžuji.
Po vyšetření mě ani v čekárně nenechali obléct a zavolat si taxi, doslova mě vyhodily ven před nemocnicí.

Umístění: jiné místo Pohotovost

Nikdy bych tomu nevěřila že se takovýhle člověk pohybuje ve zdravotnickém personálu. Zvláště v porodnictví! Navštívila jsem Porubskou nemocnice v pohotovostní službě, sestra byla velice milá a ochotná, ale chování lékařky ..... přišla nepozdravila i po mém opětovném pozdravu. Můj problém ji nezajímal nic mě nenechala říct nic ji nezajímalo. Byla neuvěřitelně arogantní ! Jako nastávající mamince mi zůstali oči pro pláč. Tuhle lékařku opravdu ale opravdu nedoporučuji !!!

Umístění: jiné místo Bolest v podbríšku a několika denní krvácení

Na paní doktorku jsem narazila na porubské pohotovosti, kde mne přijímala v 10 hodin večer. Na pohotovost jsem přijela z důvodu bolesti v podbříšku a už více jak 10 denním krvácením. S tím, že jsem jí sdělila, že jsem v začátku těhotenství, které mi můj gynekolog zjistil z krve.Paní doktorka už od příchodu byla nepříjemná. Potom co zjistila, ze těhotenství není potvrzeno ultrazvukem hodila předmětem, co zrovna měla v ruce, na stůl a řekla, ze se v tom případě nemá semnou o čem bavit. V ordinaci mi udělala vaginální ultrazvuk přčemž mi řekla; “krvacíte no, tak se běžte zase obléci”. Když jsem přidala znovu do ordinace tak mi řekla, jako ženě která byla těhotná poprvé. Ze teda potratim, ze budu krvacet a že to stejně nebylo žádné dítě ať jdu domu. Bohužel mě tahle zprává neuspokojila protože mé problémy stále přetrvávaly a tak jsem hned dalšího dne jela na pohotovost do Ostravy-Vítkivic, kde mě okamžitě hospitalizovali s podezřením na mimodelozni těhotenství, které se nakonec potvrdilo. Nyní jsem po operaci a v péči, díky bohu, solidnějších a citlivější lékařů. Věřím, že na paní doktorku už v životě nanarazím. Tato zkušenost byla opravdu nepříjemná.