Porodní asistentka
Římská 41/1287, Praha

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Olinka mi byla uzasnou pruvodkyni tehotenstvim a nedocenitelnou oporou a radkyni pri mych dvou porodech.Jsem nesmirne vdecna,ze se mnou Olinka u porodu byla,oba porody probehly prirozene,i kdyz prvni byl dlouhy a nebyt profesionalni podpory Olinky,nejspis by chybela trpelivost do porodu nezasahovat.U druheho porodu jsem mela v Olinku a jeji rady naprostou duveru a porod probehl hladce a rychle,nasledna jeji pece byla proste fantasticka.Prala bych zenam,aby se jim pri porodu i v sestinedeli vcetne pece o miminko i podpora pri kojeni,dostalo takove podpory.Olinka ma perfektne zvladnute porodnicke remeslo,coz je zaklad,ale zustava nesmirne pecliva a zodpovedna,citliva a jemna,k tomu vrela a empaticka.Ma opravdu velky talent a dekuji za sebe i sve deti,ze jsme jej mohly zakusit.

Je prostě nejlepší :). Taky jsme byli celá rodina velmi spokojení a mohu ji vřele doporučit. Respektuje vaše přání a zároveň nic nepodcení a je velmi zodpovědná. Takovou p.a. aby jste pohledali!!!!

Olinka je naprostá a velmi zodpovědná profesionálka se srdcem na dlani. Provedla nás závěrem těhotenství, porodem a trablemi šestinedělí. Její asistence během porodu byla přesně taková, jakou jsem si přála a její podpora v šestinedělí byla neocenitelná. Další těhotenství a porod už jedině s porodní asistentkou - doufám, že s Olinkou. Těhotenské poradně doma na gauči se prostě nic nevyrovná :-) Helena

Olga mě doprovázela mým prvním těhotenstvím (i když jenom v závěru), porodem i šestinedělím - a i díky ní to byl pro mě krásný čas. Cítila jsem se opravdu v dobrých rukou, měla jsem plnou důvěru v její profesionalitu a moc jsem oceňovala její lidský přístup. Řešili jsme s ní také potíže s kojením a i v tom mi byla svými zkušenostmi a laskavostí velkou podporou. Děkujeme! B+M+R

Musím říci velmi milý a především velmi profesionální přístup jak ke mne (zvladly jsme spolu tři tehotenství) tak poté k miminku. Spolehlivá, klidná, empatická a především velmi milá porodní asistentka, se kterou se jde domluvit téměř na všem :-) Diky. Martina

Olinka mě doprovázela celým těhotenstvím a také při porodu mého prvního děťátka. Nikdy jí za to nebudu dost vděčná. Velice hodná, milá, pečující a nesmírně obětavá. Takovou podporu a péči, jaké se mi dostalo, bych opravdu přála všem maminkám. A k té adopci (jak tu již někdo píše) se prosím pěkně hlásíme taky! Olinko, velké díky za vše, často vzpomínáme... :-)) J+J

Milá, empatická a přitom naprosto profesionální, pečlivá a svědomitá. Kromě toho si velmi cením i její osobní odvahy.

Olinka je naprosto profesionální, milá, pozorná. Celá naše rodina si ji oblíbila, až tak, že bychom si ji nejraději "adoptovali". Porod s ní je zážitek. Mohu jen doporučit. Hana

Tuto ještě před 9 lety slečnu jsem poznala v přípravném těhotenském kurzu na Bulovce. I po tak dlouhé době si na ní často vzpomenu při pohledu na svého devítiletého syna, jak mi ochotně pomáhala v době před i během porodu. Její dobrosrdečný přístup a ochota, které rozdává svému okolí je nekonečná, a to i přesto, že se za ní nedá zaplatit. Vřele doporučuji všem. Škoda, že takových úžasných lidiček není více.

Naprosto profesionální přístup, obrovská zkušenost a vstřícnost. Výborná komunikace, milé a přátelské chování, připravenost pomáhat ve dne v noci (v těhotenství, při porodu i při následné péči o maminku i miminko). Doporučuji všem!K.S.