Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

PSYCHOTERAPEUTKA, psychiatryně, lektorka vzdělávacích programů
absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci
15 let prax...

• psychoterapie
  • psychiatrie

Vyzkoušela jsem řešit své i rodinné problémy na více místech, ale teprve v Gaudii a u dr. Kunertové jsem po létech zkoušení spousty RŮZNÝCH metod, zařízení, lékařů atd. uspěla až zde a chodím k ní dlouhá léta já, dříve i moje rodina a partner. Vše úspěšné. Nehraje si na namyšlenou lékařku, nevnucuje to, co pacient nechce, neupřednostňuje pouze léky jako většina psychiatrů na pojišťovnu. Je to člověk, kterého evidentně baví to, co dělá, dělá to už dlouho a dobře. Má přehled o nových trendech. Nyní máme terapie po Skype, což je bezvadné. Její zařízení Gaudia se věnuje i péči o tělo tj. psychosomatice, hloubkovým masážím, což je dle mého názoru velmi důležité. Kurz asertivity a efektivní komunikace od Gaudie byl zřetelně lepší než ty, které jsem postupně absolvovala i v různých zaměstnáních. Dr. Olga Kunertová není ani zdravotně-pojišťovenský byrokrat ani tvrdý medicinský obchodník, jestli mi rozumíte. :-) Podle mne dokáže dobře pracovat s mužem i ženou a to jakéhokoliv věku. Udělala jsem za těch 12 let, co k ní chodím nesmírné pokroky a to již po prvních několika měsících a letech - začala jsem své problémy totiž řešit až po čtyřicítce a moc mi to nešlo rychle. Jiným, co znám bylo zde u pí doktorky pomoženo třeba po roce, dvou apod. :-) Čili DOPORUČUJU ÚPNĚ NEJVÍC. :-)

Paní doktorku Kunertovou mohu vřele doporučit. Docházím k ní přes půl roku a můj život za tu dobu nabral jiný, věřím, že správný směr. Dobře se mi s ní pracuje, je příjemná, profesionální, častokrát se spolu i zasmějeme, což velmi oceňuji. :)
Za dobré považuji i fakt, že mi dává domácí úkoly, tzn. nutí mne na sobě pracovat i v době, kdy se nevidíme.
A v neposlední řadě jsem rád za malé sladkosti, které jsem poslední dobou dostal.
Petr

Paní doktorka je vyzrálou osobností, která při práci s klientem dokáže využít nejen svých odborných znalostí, ale dává sezením lidskou podobu, jež z člověka snímá strach a nedůvěru. Pro mě konkrétně znamená ještě i výborného leadra na seminářích pro zdravotní sestry. Jsem velice ráda, že jsem se mohla s doktorkou Kunertovou setkat tedy nejen jako "pacient" (po hysterektomii jsem měla období následných osobnostních problémů ), ale také později jako posluchač a účastník na psychoterapeutických kurzech pro nelékařský personál, které v centru Gaudia vede. Líbí se mi také její aktivní zapojování se do terapeutické pomoci onkologickým pacientům.
Tuto lékařku vřele DOPORUČUJI všem, kteří hledají citlivý a lidský přístup ke svým problémům. Václava Benešová

Paní doktora je milá, vstřícná, profesionální. Dokáže proměnit černé dny ve světlé a radostné.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, syn ma od 3 let diagnostikovan Aspergeruv syndrom. Nyni v 8 letech jakoby měl pubertu, drzý, odsekava, líný, nelaskavy..
Nikdy léky neměl. Je vhodná návštěva dětského psychiatra kvůli zhoršení chovani,případně léky nebo je naděje na zlepšení? V péči kromě poradny kvůli škole u žádného psychologa, psychiatra nejsme. Dekuji.M.

Myslím, že pro řešení vaší situace by byla nejlepší rodinná terapie. Najděte si v místě bydliště odborníka, který ji nabízí.
Olga Kunertová

MUDr. Olga Kunertová

Dobry den, je mi 21 let, asi 3 mesice, nejspis kvuli uzivani marihuany mam pocity naruseneho vnimani, nedokazu vnimat realitu, lidi, zvirata, okoli, jsem takova utlumena, jinak vidim (neostre) jak kdyz tu nejsem a okoli je nerealne, fakt jsem z toho uz nestastna, neprozivam zivot tak jako driv. Kdyz mluvim tak mi prijde jako kdybych to nerikala ja. Cekala jsem ze to zmizi ale je to i horsi. Je to jakobych byla ''zhulena" kazdy den. Travu jsem prestala uzivat, predtim jsem ji uzivala cca rok. Problemy vnimani reality jsem mela v drivejsich letech jen obcas a nebrala jsem to jako problem. Nevim kam s tim jit, jestli se rovnou objednat k psychologovi nebo psychiatrovi nevyznam se v tom. Bojim se, ze muj prakticky lekar by to nepochopil. Prosim o rady

Dobrý den. Problémy s vnímáním reality mohou přetrvávat i několik let. Určitě by vám s jejich překonáváním pomohl psychoterapeut, ale někdy to vyžaduje i medikamentózní léčbu. Na interentu najdete specializovaná pracoviště, na které se můžete obrátit. Olga Kunertová

MUDr. Olga Kunertová