DentalModern
Kartouzská 204/6, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Kontakt: ‭‭+ ‬

Umístění: DentalModern Jiný

Jedná se o profesionální paní doktorku / zubařku, která mně prozatím spravila zhruba 6 zubů (2x inlej /poloviční korunka/, 1x oprava zubu vč. kanálků, apod.) a i přes to se k ní těším, jelikož se nebojím. Takovou citlivou a bezbolestnou péči jsem zažil až u paní MDDr. DOC. O. Kozel Csc. Děkuji jí za to. Samozřejmě péče také něco stojí. Ale za kvalitu člověk rád zaplatí.

Umístění: DentalModern Jiný

S péčí paní doktorky jsem nadmíru spokojena. Vnímám ji jako profesionálku ve svém oboru, navíc velmi citlivou, pokud je třeba provést nějaký zákrok. Před lety mi vytrhla dva moudráky tak, že mi je musela ukázat, abych uvěřila, že už jsou venku. Minulý týden mi opravovala zub a ač to zní dost neuvěřitelně, příjemně jsem si přitom odpočinula. Ráda bych zdůraznila, že paní doktorka provádí svým pacientům velmi pečlivě i dentální hygienu, díky které kazům předchází. Kaz, který mi vrtala, jsem měla z těhotenství. Jinak musím zaklepat, že mám zuby zdravé. Děkuji, paní doktorko.

doc. Olga Kozel

Vážená paní Vacková! Děkujeme Vám za tak krásný názor. Rádi se pečujeme o své pacienti!

Umístění: DentalModern Jiný

Velmi pečlivá paní doktorka. Používá nejnovější metody. Perfektní ošetření zubu vždy se snahou jej zachovat - zbytečně netrhat, nedávat korunky. Velmi mi takový přístup vyhovuje. Mínus je jen nedostatečně vybavená ordinace (rentgen apod).

Vážený/á I.P.,

Děkujeme za Váš názor. Opravdu při plánování léčby se snažíme využívat maloinvazivní metody ošetření (ART-metody), které v dnešní době jsou skutečně nejmodernějším přístupem ve stomatologii. Bohužel ale to nejde udělat vždycky, všechno závisí na klinické situaci a indikacích.
Co se týká rentgenu, máme nejenom intraorálni rentgen, ale i samostatnou místnost na jeho zhotovení. S OPG také problém nemáme.

Umístění: DentalModern

K paní doktorce jsem začal chodit ve chvíli, kdy můj lékař přestal ordinovat a nová lékařka mne (i přes předchozí domluvu) odmítla 3 roky přijmout do pece. Paní docentka je úžasná, přístup, pece i kvalita jsou takové, ze mě návštěva zubaře začala bavit i přes počet nedostatku, které mi v ústech opravuje.

doc. Olga Kozel

Moc děkuji! Pro lékaře je největší rádost, když pacient tak vysoko hodnotí jeho práci a je spokojený.
Dr. Kozel Olga

Umístění: DentalModern

K paní doktorce jsem začala jeste v době, kdy pracovala blízko mého bydliště. Vždy jsem mívala strach ze zubaře, ale u paní doktorky po první návštěvě docela zmizel. Paní doktorka mi dala zuby do pořádku, což se nikomu předtím ještě nepodařilo. Po nějaké době paní doktorka změnila místo pracoviště.Bylo to pro trochu z ruky a tak jsem párkrát ještě šla na kliniku, kde paní doktorka původně působila. Ale brzy jsem pochopila, že za ní radši pojedu i kdyby byla na druhém konci města. Jsem naprosto spokojená a k zubaři se dokonce skoro těším! Dříve bych bez injekce neotevřela pusu, ale u paní doktorky ji vůbec nepotřebuju! Jsem naprosto spokojená a zůstávám stálou pacientkou navždy!

Úžasně! Děkuji moc!

Umístění: DentalModern

Paní doktorku můžu jenom doporučit. S ošetřením jsem vždycky moc spokojená. Profesionální přístup a příjemná atmosféra.

Děkuji!

Umístění: DentalModern

Paní doktorka je příjemná, pomůže s péčí a poradí. Zuby zbytečně netrhá a ošetření je vždy velmi profesionální. Přijímání všech pojišťoven je také přínosem.
Paní doktorku mohu jen doporučit.

doc. Olga Kozel

Děkuji! Když to jde, použivám minimální invazivní léčbu a snažím se o co nejdéle prodloužit životnost zubu.

Umístění: DentalModern

Skvělá profesionální péče. Zuby se zbytečně netrhají ???????? Paní doktorka a její sestřička jsou velmi příjemné. Vhodné i pro děti - zubaře se pak nebojí. Doporučuji ????????

Děkuji moc!

Umístění: DentalModern

Paní doktorka mi prováděla čištění kanálků, ošetření bylo bezbolestné a po vyplnění se podařilo zub zachránit. Rozhodně doporučuji.

Děkuji moc!

Umístění: DentalModern

Skvělá paní doktorka, profesionální přístup. Vždy bezbolestné ošetřeni. Paní doktorku mohu jen doporučit ????

Děkuji!