Ord. praktického lékaře pro dospělé
Cihlářská 3124, Varnsdorf

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí
Poštovní 2060, Varnsdorf

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Svědomitý odborník , a vynikající sestra , moc jsou fajn obě dvě .....

Nemá moc ráda komplikace. Jako lékařka je však dobrá a dobře pozná, co komu je. Bývá velice upřímná, což mnoho lidí nesnese, nebo nerado slyší, nicméně je konstuktivní, a pokud tam nechodíte simulovat, tak vám skutečně pomůže. Nevěří na alternativní medicínu, takže s tím ani nezačínejte, pokud jste její obhájce. :))

Paní doktorka Blatná je hodná,ale preventivní prohlídky dělá málo a musíte si o ně říc. Hlavně u starších lidí.Vyšetření tlustého střeva,které je od určitého věku zadarma,lidem vůbec nenabízi.

Cca v roce 98 mi dmítla píchat cytostatika, mám prý jezdit na nejbližší onkoligii .... ústí nebo liberec...potřebovala jsem injekci 1x týdně a byl to hrozný problém, odůvodnila to slovy: je to velmi silný lék a jeho aplikace je komplikovaná, musela bych si vzít roušku a rukavice...tak jsem si nakonec injekci aplikovala sama doma a přešla k jinému lékaři

Velice pečlivá a dobrá lékařka.Srozumitelně vše vysvětlí,případně doporučí odborníka.

Velice dobrá doktorka. Velice mi pomohla a ihned přišla na to co mi je. Také jako plicařka je dobrá. A dostala se z velice těžké nemoci a ordinuje nadále.