Odborný lékař oční
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

• oftalmologie

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

Dobrý den dnešní návštěva = návrat do totality, sestra absolutně nerespektuje jiný názor než svůj, dovolil jsem si pouze konstatovat, že do ordinace je komplikované se dovolat. Mudr. Kramoliš jako správný džentlmen se samozřejmě své sestry bezmezně zastal, sdělením, že pokud se mi to nelíbí vypíše mou 97 máti, která je 100% závislá na péči, ze stavu pacientů.
Bravo!!!

MUDr. Oldřich Kramoliš

Dobrý den pane Š. -záměrně neuvádím vaše příjmení ačkoliv vím, kdo jste. Zapomněl jste dodat podstatnou věc- že jsem Vás požádala o to, abyste se posadil na konkrétní židli určenou pro doprovod pacientů mezi mým stolem a panem doktorem -tak abyste byl nablízko k lékaři, který s Vámi komunikoval. Opáčil jste ale, že si můžete sednout kam uznáte za vhodné a posadil jste se do úplně opačného konce ordinace, čímž jste pochopitelně neslyšel p.doktora když se Vás ptal zda má Vaše matka dostatek léků. Odpověděl jste však, že jste byl vyhnán- což není pravda a vy to víte, že jste si sedl kam jste chtěl... K dovolání do ordinace mohu konstatovat- pokud nevoláte mimo ordinační hodiny nebo v době oběda (kdy si "dovolíme" jít na oběd), pak telefony zvedám ihned. Jen za těch pár minut v ordinaci jste to dnes mohl postřehnout - volali minimálně 3 pacienti, kteří žádali o elektronický recept a okamžitě jim bylo vyhověno. Mimochodem - doprovod Vaší matky, který tu roky s paní Š. chodil, byl vždy usměvavý, kontroly dodržovali a vždy jsem se snažila vyhovět i co se času objednávky týká a neměli jsme nikdy jediný problém. Ale holt - kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, že ?
JD

p. Doktor je sice trošku náladový ale nikdy jsem sním neměl problém!!! Naopak velmi dobře odhadl moje postižení a řádně a hned se to řešilo!!A co se setry týče nevím co brblete já na jejím místě bych některé pacienty poslal někam a to velmi rychle ale ona to zvlada :)

Odborník je velmi dobrý, to ano. Náladový však taky. A ty kladné komentáře na sestru si psala nejspíše ona sama - kdykoli jsem přišla na prohlídku, byla neobyčejně protivná (a není to jen moje zkušenost).

Vynikající diagnostik, příjemná a usměvavá sestra. A to že jsou v čekárně dlouhé čekací doby je značka kvality.Pokud vím je to jeden z mála lékářů,který nebere objednávky a tím se logicky vytvářejí čekačky v čekárnách.Já si raději počkám na svého lékaře hodinu , než měsíc....

Pan doktor je odborník, o tom žádná. Vynikající. Ale pravda je, že náladový bývá. Když má ale svůj dobrý den, je neskutečně skvělý.
A jeho sestra? Náladová taky, většinou naladěna špatně. Hodně špatně

Opravdu výborný očař. Sice jsou zde dlouhé čekací doby, ale to jen znamená to, že je opravdu výborný. Chodí zde spousta lidí a neznám nikoho, kdo by na něj nadával.

Souhlasím s hodnocením medvídek. Opravdu mi tak připadá.A jinak žádné špatné zkušenosti s ním i se sestřičkou nemám. Spíše dobré. Chodím k němu s dětmi a byl vždy příjemný a hodný. Opak je paní doktorka Balážová ke které jsem chodila v dětství.Ta mi zkazila oči.

superrrrrrrrrrrr

Super doktor, opravdu odbornik!

Pan doktor je takový medvídek,ale odborník je to výborný.