MUDr.

67801 Blansko, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• út 25.8
  • Martin Sklenský Csc.

ortoped

• Vránova 172, Brno

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Po první návštěvě jsem spokojená. Více mohu posoudit až po více návštěvách, jsme však domluveni na dalším postupu i na dalším vyšetření. Rozhodně jsem...
          • 11:30

• Jan Cienciala Ph.d.

ortoped, chirurg

• Žlutý kopec 6, Brno

Ortopedická ordinace

U pana doktora jsem byl poprvé a teprve před 4 dny. Někdo si stěžoval na zastaralé vybavení čekacích prostorů ... mě se naopak tento starší styl vybav...

Přidat názor
              • velmi dobrý

michaela Mudr. Oldřich Jelínek - erudovaný specialista - před rokem mně operoval kyčelní kloub,chodím výborně! Ve vztahu k pacientovi je vždycky příjemný, ohleduplný, profesní etika prvotřídní, je rychlý a jistý diagnostik, terapeut, operatér i preventista. A to je ta správná kombinace, kterou se každý lékař zdaleka chlubit nemůže! MOC DOPORUČUJI!

• velmi dobrý

Mohu jen a jen doporučit - provedl mi operaci levého i pravého přednoží a je to super i když to je cca 10 let. I když přešel z Brna do Blanska stále za ním dojíždím vzhledem k tomu, že mám jiné ortopedické problémy. Super člověk - super sestra .

• velmi dobrý

Pan doktor Jelínek mi operoval kyčelní kloub a jsem naprosto spokojen. Doporučuji.

• velmi dobrý

Jezdím za panem doktorem až z Plzně už od roku 2003.Už mám za sebou jednu operaci a jdu na další z druhým kolenem.Jako jediný přišel na to co mi vlastně je. Nemohu říct jediného špatného slova.Mohu jen říct děkuji Vám za to že mohu chodit.

• velmi dobrý

je příjemný, svému oboru kterému se věnuje je velice informovaný a svoji práci vykonává dle mne s láskou k lidem, kteří mají tyto ortopedické problémy. Velice si ho vážím

• velmi dobrý

Po všech zákrocích, které mne byly prováděny mohu všem doporučit i bezvadný přístup k pacientům

• velmi dobrý

Také se připojuji ke kladnému hodnocení tohoto lékaře. Byla jsem dnes u něho poprvé a jsem velice nadšená a spokojená. V klidu a se zájmem mě vyslechl, nabídnul formu léčby. To se nedá s přístupem mojí obvodní lékařky srovnat, která mě odbyla slovy " kupte si GS CONDRO ". Jsem ráda, že k tomuto lékaři není potřeba doporučení z obvodu, protože si myslím, že bych se asi ani nedočkala. vřele doporučuji a děkuji. eiram

• velmi dobrý

Pan doktor je pro naši celou rodinu ten nejlepší ortopéd.Mě i operoval.Vše dopadlo OK.Muhu jen doporučit.Lepšího ortopeda jsme zatím nepotkali.Pane doktore,děkujeme. Šebelovi

super

• velmi dobrý

Výboný ,můžu jen doporučit.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online