Oldřich Jelínek, ortoped Blansko

Oldřich Jelínek

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 1 dubna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Mohu jen a jen doporučit - provedl mi operaci levého i pravého přednoží a je to super i když to je cca 10 let. I když přešel z Brna do Blanska stále za ním dojíždím vzhledem k tomu, že mám jiné ortopedické problémy. Super člověk - super sestra .

• 13 února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor Jelínek mi operoval kyčelní kloub a jsem naprosto spokojen. Doporučuji.

• 30 ledna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Jezdím za panem doktorem až z Plzně už od roku 2003.Už mám za sebou jednu operaci a jdu na další z druhým kolenem.Jako jediný přišel na to co mi vlastně je. Nemohu říct jediného špatného slova.Mohu jen říct děkuji Vám za to že mohu chodit.

• 23 listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

je příjemný, svému oboru kterému se věnuje je velice informovaný a svoji práci vykonává dle mne s láskou k lidem, kteří mají tyto ortopedické problémy. Velice si ho vážím

• 28 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Po všech zákrocích, které mne byly prováděny mohu všem doporučit i bezvadný přístup k pacientům

• 27 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Také se připojuji ke kladnému hodnocení tohoto lékaře. Byla jsem dnes u něho poprvé a jsem velice nadšená a spokojená. V klidu a se zájmem mě vyslechl, nabídnul formu léčby. To se nedá s přístupem mojí obvodní lékařky srovnat, která mě odbyla slovy " kupte si GS CONDRO ". Jsem ráda, že k tomuto lékaři není potřeba doporučení z obvodu, protože si myslím, že bych se asi ani nedočkala. vřele doporučuji a děkuji. eiram

• 10 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je pro naši celou rodinu ten nejlepší ortopéd.Mě i operoval.Vše dopadlo OK.Muhu jen doporučit.Lepšího ortopeda jsme zatím nepotkali.Pane doktore,děkujeme. Šebelovi

• 25 května 2010

• 11 února 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Výboný ,můžu jen doporučit.

• 31 srpna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Perfektní jednání a přístup moc doporučuji !!!!!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění