Ortopedická ambulance
Pražská 1B, Blansko

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Doporučuji!!! Jsem ráda,ze mám tak skvělého ortopeda. Je to druhý skvělý doktor,kterého znám ( první je revmatolog Radomír Sedláček). Také odjíždím za panem doktorem a klidně bych dojížděla i dál. Moc děkuji. Chudjakova.

Dr. Jelínek z města Blanska mě zklamal, lacní a povrchní přístup, zcela nedoporučuji!!! Pro upřesnění - stanovil mě špatnou diagnozu, prvotní vyšetření provedl povrchně, neprovedl žádný ultrazvuk, rentgen atd., pouze mě naordinoval zbytečné prášky. Po měsíčním léčení mě při konzultaci znovu odbyl s tím, že je vše v pořádku, přesto bolestivost a další příznaky byly ještě horší. Naštěstí jsou i skuteční odborníci, které jsem následně navštívil a vše je vyřešilo, jen to bylo zbytečně zdrženo a zhoršeno prvním špatným léčením.

Pan doktor Jelínek je člověk na svém místě. Občas se mi bloknou záda a pan doktor mi vždy pomůže. Stejně tak s kolenem a ramenem. Umí přesně diagnostikovat místo bloku a následně to odstanit- obstřikem apodobně. Rozhodně se nehrne do ukvapených operací. Ty provádí až když je to opravdu nutné. V minulosti jsem využil běžné doktory v nemocnicích a to většinou nebylo k ničemu- obstřik mi píchli jinam, nebo špatně a bolesti setrvávaly.

michaela

Mudr. Oldřich Jelínek - erudovaný specialista - před rokem mně operoval kyčelní kloub,chodím výborně! Ve vztahu k pacientovi je vždycky příjemný, ohleduplný, profesní etika prvotřídní, je rychlý a jistý diagnostik, terapeut, operatér i preventista. A to je ta správná kombinace, kterou se každý lékař zdaleka chlubit nemůže! MOC DOPORUČUJI!

Mohu jen a jen doporučit - provedl mi operaci levého i pravého přednoží a je to super i když to je cca 10 let.
I když přešel z Brna do Blanska stále za ním dojíždím vzhledem k tomu, že mám jiné ortopedické problémy.
Super člověk - super sestra .

Pan doktor Jelínek mi operoval kyčelní kloub a jsem naprosto spokojen. Doporučuji.

C

Jezdím za panem doktorem až z Plzně už od roku 2003.Už mám za sebou jednu operaci a jdu na další z druhým kolenem.Jako jediný přišel na to co mi vlastně je. Nemohu říct jediného špatného slova.Mohu jen říct děkuji Vám za to že mohu chodit.

je příjemný, svému oboru kterému se věnuje je velice informovaný a svoji práci
vykonává dle mne s láskou k lidem, kteří mají tyto ortopedické problémy.
Velice si ho vážím

Po všech zákrocích, které mne byly prováděny mohu všem doporučit i bezvadný přístup
k pacientům

Také se připojuji ke kladnému hodnocení tohoto lékaře. Byla jsem dnes u něho poprvé a jsem velice nadšená a spokojená. V klidu a se zájmem mě vyslechl, nabídnul formu léčby. To se nedá s přístupem mojí obvodní lékařky srovnat, která mě odbyla slovy " kupte si GS CONDRO ". Jsem ráda, že k tomuto lékaři není potřeba doporučení z obvodu, protože si myslím, že bych se asi ani nedočkala. vřele doporučuji a děkuji. eiram