Nemocnice Boskovice s.r.o
Otakara Kubína 179, Boskovice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Boskovice s.r.o emg - elektromyografie

Dnes jsem byl u paní doktorky Pluháčkové na EMG. Je absolutně výborná,skvělý přístup,sympatická a k tomu velká profesionálka.Absolvoval jsem vyšetření i jinde a s paní doktorkou se to vůbec nedá srovnávat.Děkuji mockrát

Velmi ochotná, příjemná a komunikativní. Po 5 měsících nikam nevedoucí léčby vertebrogenních potíží ortopedem a rehabilitací v OLU Jevíčko, cítím konečně nějaký posun v diagnóze a snahu s tím něco udělat.

Paní doktorka je velmi ochotná a skutečně mi dokázala nejednou pomoci.
Navíc byla ochotná, jako jediná široko daleko, mne vzít i bez doporučení PL.
Který mi doporučení nechtěl dát a tvrdil, že mé potíže nejsou neurologické povahy(odborník...) Ukázalo se, že se mýlil, že vyšetření mělo být již dávno.
Díky její vstřícnosti jsem se dostala k potřebné péči, která mi skutečně pomohla.

Jsem s ní spokojen.

Pravda je, že paní doktorka je velice rázná až mírně arogantní, ale jako jediná ze 3 doktorů rozpoznala moji nemoc. Chování nic moc, ale odbornost výborná.

Arogantní,neochotná. Nevěděla co mi je a tak to kompenzovala neochotou a arogancí.

Velice profesionalni, mohu jen doporucit. Ochotna!!!!

Velice ochotná k pacientům a snaží se vždy pomoci