Elitdent s.r.o
Barákova 237, Říčany

Y

Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubaře; profesionální a lidská, velmi šikovná a trpělivá. Už k ní chodí celá naše rodina.

Dnes jsem byla ošetřena v ordinaci mudr Nikol Hagen,velice krásný a profesionální přístup,i když šlo o trhani dvou zubů,naprosto to nebolelo a citila jsem se dobře.Krásné prostředí,úsměv sestřičky za mě nej ošetření.Diky Andrea Doležalová

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné! Obě stále usměvavé a příjemné. Paní doktorka je navíc skutečný profesionál, velmi precizní a pečlivá. Jsem maximálně spokojená a všem mohu jen doporučit.

Paní doktorka je velmi milá s velmi profesionálním přístupem. Velkou poklonu smekám za její pečlivý a precizní přístup nejen k mladším ročníkům, ale i vůči seniorům. Naše teta ve svých 80 letech už nedoufala, že jí někdo bude věnovat takovou péči při léčbě vlastních zubů, na kterých měla vleklé záněty, se kterými předcházející lékař nic nedělal. Kdyby se svěřila do rukou této paní doktorky dříve, nemusela by prodělávat další přidružené srdeční problémy. Paní doktorka Hagen je klenotem v oboru po profesní i lidské stránce.

Profesionální ale zároveň velice vřelý přistup . Ošetření zde není utrpení ale pomalu společenská záležitost .Snaží se vždy vyjít vstříc . Používané techniky a materiály na špičkové úrovní. V ordinaci vládne pokaždé skvělá nálada. Paní doktorka je ve svém oboru velký machr velikánská pochvala . Mohu jen chválit , veškeré zákroky velice ohleduplné a naprosto v pohodě , potom už konečně jde člověk ke svému zubaři rád .Jen víc takových lékařů a sester.

Po ošetření u nové paní doktorky jsem naprosto nevěděl že jsem byl ošetřen u zubaře ( tam to přeci má být bolestivé a nepříjemné ) . Žádná bolest , rychlé nadstandardně provedené ošetření přitom s domacím přístupem . Ceny směšné vzhledem ke kvalitě na špičkové úrovni . Na této kvalitě je vidět bývalá praxe paní doktorky na špičkové klinice v kombinaci s jejím velmi lidským přístupem . Já se opravdu těším na další návštěvu :-)