Mendlovo náměstí 907/1a, Brno

Paní doktorka Vomelova je nejlepší, pečlivá, ochotna pomoci, lidsky pristup

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem a stále jsem velmi spokojen. Se všemi aspekty léčby. Citlivý přístup, velmi kompetentní lékařka.

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou jsem vždy velmi spokojená. Ochotně poradí, pomůže v každé situaci a vždy je příjemná.

Umístění: Ordinace Obvodní lékař

Paní doktorka je ta nejlepší jaká může byt,vždy velmi ochotná a velmi chytrá. Prostě člověk na svém místě :)

Umístění: Ordinace

Paní doktorka Vomelová je úžasný praktický lékař jak po profesní stránce, tak i po té lidské. Je důsledná a dokáže vše vysvětlit i pro laiky. Poradí alternativy a když nezaberou, tak pomůže sama a vše vysvětlí. Jsem s ní velmi spokojená a nejen já, ale i lidi v mém blízkém okolí. Více takových lékařů v ČR :)

Umístění: Ordinace

Paní doktorka Vomelová, příjemná a usměvavá a hlavně přímá. Jsem velmi spokojena s její léčbou. Vždy mi vše vysvětlí co mi předepisuje a jak používat. Není stroj, který přijme a odešle. Je empatická.

Tuto praktickou lékařku nedoporučuji.
Po dvou týdnech intensivního kašle jsem navštívila paní doktorku, bez provedení vyšetření předepsala léky, které nezabraly. Po více než dalších dvou týdnech provedla CRP vyšetření až na naléhání, že můj zdravotní stav se zhoršil. Výsledky nebyly uspokojivé a ihned mi paní doktorka předepsala antibiotika, byť před tímto vyšetřením opakovaně tvrdila, že nic nepředepíše a můj zhoršený zdravotní stav lze řešit pouze odpočinkem. Tato antibiotika ovšem rovněž nezabrala, a tak jsem navštívila jiného lékaře, který mi diagnostikoval rozsáhlý zápal plic.