ORL ambulance
Husovo náměstí 2347, Rakovník

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Souhlasím se všemi negativními ohlasy.Byla jsem u ní se synem pro bolest ucha.Byla strašně arogantní a nepříjemná.Vysmála se nám,že jdeme na operaci s mandlí,že to nepotřebuje a ejhle po operaci nám doktor řekl,že syn měl mandli nejvyššího stupně velikou.Už nikdy k této dr.nejdu radši pojedu do Prahy.Naopak sestřička od této doktorky byla na syna příjemná.

Neznám v Rakovníku horší doktorku. Dělala mi test a říkala, že z části neslyším na jedno ucho a seřvala mě za to, že poslouchám mp3 přehrávač, a byla tak nepříjemná, že jsem měl chuť ihned odejít. Poté jsem zašel k panu Erbákovi, ten mi udělal znovu testy a řekl, že sluch mám v pořádku a slyším i to, co nemám :-) Zároveň dodal, že nejsem jediný, kdo si na ní stěžuje. No, jediné plus u ní je opravdu asi jenom ta prázdná čekárna :-)

Než jsem šel do této ordinace, přečetl jsem si tyto recenze. Říkal jsem si proč tak zlé hodnocení? to snad nemůže být ani pravda! Prostě naštvaní pacienti!!! Bohužel nemohu hodnotil lépe, čekárna skoro prázdná, čekám na sestru až vyjde do čekárny ale marně. Pod dlouhém čekání mne předběhla návštěva, která si sebou přivedla psi do ordinace! Následně přišel další pacient a ten zaklepal, místo nějaké reakce sestry začal štěkat jeden ze psů. Pacient se podivil. Nu což, dnes je možné všechno! Takto jsem čekal další hodinu. Potom jsem již neunesl danou situaci a tento přístup k nemocným a musel jsem odejít s tím, že si koupím kapky do uší a začnu léčbu sám. Jedno vím určitě. Do této čekárny se již nikdy nevrátím!!! Brát si do ordinace pejsky místo pacientů? Sakra nebyl jsem náhodou na veterině? Na dveřích ale bylo: MUDr. Naděžda Podráská ORL

Souhlasím s jmenovkyní. Antibiotika píše automaticky na všechno,varuji před ní. Neochotná,neumí nic.

Byla jsem u paní doktorky s potížemi s uchem. Bez jakýchkoliv větších vyšetření mi naordinovala antibiotika a kapky. Poslušně jsem tedy začala brát léky a kapat si do ucha. Po pár dnech mi po prášcích začalo být blbě a ráno jsem zvracela. Šla jsem na kontrolu,byla mi doporučena probiotika,abych ty prášky v sobě vůbec dokázala udržet. Jenže i po 7 dnech usilovného kapání si do ucha a braní antibiotik (v letních dnech to není nic moc,jelikož pobyt na sluníčku je nemyslitělný) se mi ucho nelepšilo,naopak,kromě zalehnutí nastala i bolest. Jela jsem tedy do ústřední vojenské nemocnice v Praze. Tam mi pak doktor udělal kompletní vyšetření jak ucha,tak sluchu. Dokonce si mě vzal pod mikroskop a bubínek mi dokonale očistil obyčejnou borovou vodou. Oznámil mi,že zánět v uchu není,kapky mi obalily bubínek zaschlou vrstvou a antibiotika evidentně moje tělo nepřijímalo. Takže tímto bych ráda poděkovala paní doktorce Podráské za její výbornou péči a rvaní antibiotik do lidí pro nic za nic.

Dlouho jsem se divil, že paní doktorka má stále prázdnou čekárnu. Pochopil jsem až po mé návštěvě této paní „doktorky“. V pondělí 21.03.2011 jsem navštívil ordinaci ORL s bolestmi v čelní dutině. Sestra si vzala mojí průkazku pojištěnce a po cca třech minutách vyšla ven (do prázdné čekárny) a mě oznámila, že jsem přešel od VZP k jiné pojišťovně, a že mě paní doktorka neošetří. Nechtěl jsem věřit že slyším dobře. Vysvětloval jsem, že mám bolesti a jiného ORL lékaře naznám. Sestra byla neoblomná a vyhodila mě. Do konce ordinační doby ještě bylo víc jak hodina, a čekárna byla prázdná. Náš rozhovor poslouchala v povzdáli paní doktorka a nechala mě odejít. Později jsem se se svou zkušeností svěřil několika kamarádům, a byl jsem ujištěn, že nejsem sám, že toto jednání paní doktorky není nic zvláštního, a že (konkrétní) pacient byl vyzván na pokyn paní doktorky měl změnit zdravotní pojišťovnu.

Ivan Šperling Všesulov 50, okr Rakovník

Dle mé zkušenosti patří paní doktorka k lékařům, kteří u člověka budí pocit důvěry. Vše se snaží pacientovi vysvětlit, má příjemné vystupování a alespoň v mém případě postupovala velmi pečlivě. Mohu vřele doporučit.

Naprosto nesouhlasím s předchozím názorem. Mám opakovaně tu zkušenost, že paní doktorka je velmi pečlivá a zodpovědná a kromě vyšetření a léčby v mezích své odbornosti mnohdy zařídí sama další vyšetření, či léčbu, čímž supluje práci mého praktického lékaře, případně jiných odborných lékařů. Mohu vřele doporučit.

Neochotná, ráda přenáší zodpovědnost na jiné. Ochotná a příjemná sestra.