Praktický lékař pro dospělé PRAKAB
Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha

Nejlepší z nejlepších :-)

Výborná doktorka i sestra, péče a odbornost na jedničku, není co vytknout. Snad jen moc lidí v čekárně ale to souvisí s tím že k paní doktorce chodí víc lidí pro její odbornost a péči o pacienta. Škoda že takových doktorů není v tom našem rozkradeném zdravotnictví víc.

Paní doktorka je skvělá. Kdyby takových bylo více.

Výbornááááá

Plně souhlasím s pí Kamberskou. Paní doktorka se opravdu věnuje svým pacientům s náležitou důkladností a profesionalitou. Totéž i sestřička. Při počtu pacientů se není co divit, že člověk bude čekat. Když s doktorkou nebudou lidé spokojeni tak k ní nebudou chodit.
Když si na vás doktor udělá jen deset minut, se vším všudy, asi by to také nebylo to pravé ořechové. A stejně i v tomto případě nestihne víc jak 6 pacientů za hodinu. Dobou čekání nelze měřit kvalitu lékaře.To by si pí Masařová měla v prvé řadě uvědomit!!!

Paní doktorku i sestřičku hodnotím velice kladně a děkuji za vše, co pro mne udělaly. Bohužel to s přeplněnou čekárnou je pravda, ale je to tím, že paní doktorka je dobrá a tím pádem má hodně pacientů :-)....

Zásadně nesouhlasím s hodnocením "nejlepši doktorka pod sluncem".
At je Vám cokoliv odsedíte si v čekárně min. 2 hodiny a to i v případě,
že jdete na preventivní prohlídku, na kterou není možné se objednat.
Jsem v šestém měsíci těhotenství a mám již týden velké bolesti zad, což
je problém, protože v těhotenství není možné užívat běžné léky a proto
jsem se chtěla poradit s paní doktorkou - nejdříve jsem se jeden den dověděla,
že tam mají moc lidí a když jsem o dva dny již s obrovskými bolestmi přišla
nechala mě sestra hodinu sedět mezi dalšími 7 nemocnými lidmi, poté jsem
to vzdala, protože k bolestem zad přidat ještě chřipku v těhotenství opravdu
není to pravé ořechové.
Považuji tento přístup za bezohledný.

Nejlepsi doktorka pod sluncem,nepoznala jsem lepšího člověka¨.Děkuji jí za všechno co pro mne,kdy udělala.

Vnímavost.