Zubní ordinace
Horníkova 34, Brno

Umístění: Zubní ordinace

Zdravím, k paní doktorce jsem chodila od malička. Pamatovala jsem si ji jako milou osobu. Změnila jsem zubaře a pak se k ní vrátila. Nevím jestli se chovala mile jen kvůli tomu, že jsem měla jako doprovod mého rodiče. Začala jsem chodit sama. Řekla jsem zubařce, že chci injekci protože to pro mě byl bolestivý zákrok a ona mi řekla ať přestanu fňukat a vydržím to, že injekce není potřeba! Není to první špatný incident a o té arogantní sestře ani nemluvím, obě dvě si můžou podat ruce. Jedna horší jak druhá.

Umístění: Zubní ordinace prevence zubního kazu

Doporučuji,moje dcera která se bojí doktorů se vždy těší a jde sam a dobrovolně na křeslo,paní doktorka vždy pochválí a je milá a zoubky kontroluje pečlivě

Umístění: Zubní ordinace

Přidám svoji bohužel několikaletou zkušenost. K paní doktorce jsem chodil od základní školy a soukromého zubaře jsem neřešil ani 6 let, co jsem už vydělával v práci, protože jsem si myslel, že mám zuby v pořádku. To byla největší chyba, kterou jsem v životě udělal.
Jelikož jsem měl podezření na nekvalitní péči, nechal jsem se vyšetřit na profesionální zubní klinice a doktorkou navržený plán mě doslova šokoval. Paní doktorka Harvánková mi na chrupu zanechala všechny amalgámové plomby s kazem pod nimi. Všechny mrtvé zuby byly špatně zaplněné a některé dokonce i s neošetřeným kanálkem, což mi způsobilo bolestivý zánět, kvůli kterému jsem na kliniku šel. Moje nová paní doktorka bohužel nenašla jediný dobře opravený zub a měnit se budou i 3 keramické korunky za tisíce korun, které jsem vyhodil z okna!
Vrcholem všeho byla extrakce čtyřky, kterou mi paní Harvánková u kořene provrtala skrz natolik, že to ani nejmodernější technologie nedokáží opravit. Tou dírou mi začala prorůstat dáseň a následně se vytvořil zánět. Celý zub šel ven i s tou prorostlou dásní a pohled to byl opravdu nechutný! Také to byl zub s keramickou korunkou, za kterou jsem zaplatil 5000Kč a skončila v koši i se zubem!
Do toho nepočítám už roky vytrženou šestku na následky zánětu a už tehdy mi mělo dojít, že za to může zubař.
Na klinice to kalkuluji i s dvěma zubními implantáty jako náhradu za vytržené zuby, plus mínus na 80-90000Kč z mé kapsy, abych do 35 let nebyl bez zubů.
Tímto všechny důrazně varuji a doporučuji vám kvalitní a bohužel daleko dražší péči, pokud v životě chcete ještě kousat vlastními zuby.

Je to už dávno..když jsem přišla s dcerou na preventivní prohlídku, paní doktorka mi sdělila, že moji dceru odregistrovala ze své péče. Že prý má pak problémy s placením od pojišťovny, když děti změní školu. (Odešla z ZŠ Masarova z páté třídy na gymnázium.) Provedla to bez konzultace a oznámení. Kartu již nenašla. Byla nepříjemná.Našly jsme jiného lékaře.

Já se v paní doktorce moc zklamala. Působí mile, k dětem má neuvěřitelně příjemný přístup, ale bohužel tím, že je nechce moc trápit, tak jim nechává zuby zkazit :-( . První dcerce opakovaně plombovala zub, ale plomby nedržely, tak to nechala jen tak. Říkala, že dětem plomby špatně drží, protože mají malé zoubky. Zub má teď úplně zkažený a už mrtvý. Když se nedržící plomba opakovala u druhé dcerky, tak jsem ji přeregistrovala k mé zubařce a udělala jsem moc dobře. Kaz nebyl dobře odvrtaný (to jsem viděla na pohled i já), takže nová zubařka kaz odvrtala a zaplombovala a plomba drží.
Teď nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá a věřit, že dětem plomby špatně drží.

Já jsem byla u paní doktorky jen jednou se synem (1,5 roku) a působila na mě moc mile a nechtěla syna ani trápit na křesle, tak se jen tak koukla do pusinky:) Tak na příští prohlídce uvidíme,jestli vůbec něco zkontroluje:)
Jediné,co mi dost vadilo byla ta hrozná čekárna a dětský koutek v ordinaci byl taky hrozný!! špinavý koberec a hračky taky nic moc.

Je to dobrá zubařka!!!

Výborná paní doktorka s velmi citlivým přístupem k dětem

Opravdu skvěla paní doktorka, je velmi milá ,vstřícná a profesionální.

Mám od mala strach ze zubařů kvůli mé dřívejší paní doktorce, niný jsem ráda že chodím k MUDr.Harvánkové ...předem mi vše vysvětlí, a při oštření je vždy velmi šetrná ... všem kteří mají nedobré zkušenosti se zubaři paní doktroku velmi doporučuji, má velmi lidský přístup , a moc jí děkuji že díky ní již nemám obavu chodit na oštření :)

Chodí k paní doktorce obě mé děti , a mohu opravdu říci že je to moc milá paní doktorka a vstřícná. Děti se jí nebojí ba naopak se těší když k ní mají jít , odcházíme vždy spokojené. Zbytečně děti netrápí a najde vždy jiné řešení .