MUDr.

Naděžda Franková

Neurolog

Zeptejte se Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • Odborný lékař dětská neurologie

  Sokolská tř. 49/1925
  70200 Ostrava, moravskoslezský

  99
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Moc příjemná paní doktorka i sestřička. Velmi příjemný přístup k dětem i rodičům....k prckovi se chovaly moc hezky, trpělivé, důsledné, fajné :) Doporučuji.

 • velmi dobrý

  Doktorka Franková je velký profesionál s lidským přístupem, stejně tak i její sestra Broňa. Vždy jsme se dočkali pochopení, konkrétních rad a citlivého chování k synovi. Můžeme jen doporučit. Dvořáčkovi, Nový Jičín

 • velmi dobrý

  paní doktorka je vyborná...a sestřička je taky skvělá....moc vám děkuji spokojená maminka od Reného a Zdeňky

 • slabý

  K paní doktorce jsem přišla se zdravotním problémem dcery, který paní doktorka nediagnostikovala a řekla, že o tom někde četla, ale dále se tím již nezabývala a poslala nás k číňanům do Prahy s tím, že západní medicína si s dceřiným problémem neporadí. Nabízela nám možnost nasadit slabá antiepileptika (aniž by u dcery epilepsii paní doktorka zjistila), která podle ní měla posunout dceřin vývoj dopředu, to jsme odmítli. Díky jinému panu doktorovi jsme se dostali na vyšetření do Motolské nemocnice, kde dceři diagnostikovali vrozenou vývojovou vadu mozku, kterou má v republice jen pár desítek lidí. Pokud bychom se nedostali do péče k jinému specialistovi, dodnes bychom diagnozu a prognozu dalšího vývoje nemoci neznali. Proto nedoporučuji. Myslím si, že pokud si lékař není jistý diagnozou nebo ji neumí určit, má problém konzultovat s dalšími odborníky a odeslat pacienta na další vyšetření.

 • velmi dobrý

  velice výborná paní doktorka,která rozumí své práci a pokud vím je hodně rodičů s ní spokojeno má lidský přístup k dětem doporučuji všem maminkám.

 • velmi dobrý

  Maximální vstřícnost a ochota, důslednost a lidský přístup... Děkujeme

 • velmi dobrý

  Skvělá lékařka.Vysoce profesionální a citlivý přístup k pacientovi i k jeho blízkým.Výborně dokáže zvolit tu nejkvalitnější léčbu a pomoci i nad rámec své profese.Mám ty nejlepší zkušenosti i s ostatním personálem této ordinace.Petra Lhotská

 • velmi dobrý

  Výborná neuroložka, pozorná, důsledná, nic nechce zanedbat. Jsem ráda, že jsem se k této paní doktorce se svým synem Dominikem dostala a vděčím ji za to,že nás přijala a neodbyla.Sestřička také velmi příjemná,milá a ochotná.M.V.

 • velmi dobrý

  Mudr.Naděžda Franková je opravdu odborník ve svém oboru.Sestřička Broňa velmi příjemná..Petra

 • velmi dobrý

  K paní doktorce už chodím opravdu dlouho a po zkušenostech s jinou neuroložkou mohu říci,že paní Franková je opravdu špička ve svém oboru a člověk na pravém místě.Mohu ji s čistým svědomím doporučit.