Naděžda Franková, neurolog Ostrava
Neurolog MUDr.

Naděžda Franková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 2 září 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Doktorka Franková je velký profesionál s lidským přístupem, stejně tak i její sestra Broňa. Vždy jsme se dočkali pochopení, konkrétních rad a citlivého chování k synovi. Můžeme jen doporučit. Dvořáčkovi, Nový Jičín

• 12 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

paní doktorka je vyborná...a sestřička je taky skvělá....moc vám děkuji spokojená maminka od Reného a Zdeňky

• 3 února 2011

Hodnocení: Slabý

K paní doktorce jsem přišla se zdravotním problémem dcery, který paní doktorka nediagnostikovala a řekla, že o tom někde četla, ale dále se tím již nezabývala a poslala nás k číňanům do Prahy s tím, že západní medicína si s dceřiným problémem neporadí. Nabízela nám možnost nasadit slabá antiepileptika (aniž by u dcery epilepsii paní doktorka zjistila), která podle ní měla posunout dceřin vývoj dopředu, to jsme odmítli. Díky jinému panu doktorovi jsme se dostali na vyšetření do Motolské nemocnice, kde dceři diagnostikovali vrozenou vývojovou vadu mozku, kterou má v republice jen pár desítek lidí. Pokud bychom se nedostali do péče k jinému specialistovi, dodnes bychom diagnozu a prognozu dalšího vývoje nemoci neznali. Proto nedoporučuji. Myslím si, že pokud si lékař není jistý diagnozou nebo ji neumí určit, má problém konzultovat s dalšími odborníky a odeslat pacienta na další vyšetření.

• 27 ledna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

velice výborná paní doktorka,která rozumí své práci a pokud vím je hodně rodičů s ní spokojeno má lidský přístup k dětem doporučuji všem maminkám.

• 23 listopadu 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Maximální vstřícnost a ochota, důslednost a lidský přístup... Děkujeme

• 19 července 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Skvělá lékařka.Vysoce profesionální a citlivý přístup k pacientovi i k jeho blízkým.Výborně dokáže zvolit tu nejkvalitnější léčbu a pomoci i nad rámec své profese.Mám ty nejlepší zkušenosti i s ostatním personálem této ordinace.Petra Lhotská

• 7 června 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborná neuroložka, pozorná, důsledná, nic nechce zanedbat. Jsem ráda, že jsem se k této paní doktorce se svým synem Dominikem dostala a vděčím ji za to,že nás přijala a neodbyla.Sestřička také velmi příjemná,milá a ochotná.M.V.

• 15 dubna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Mudr.Naděžda Franková je opravdu odborník ve svém oboru.Sestřička Broňa velmi příjemná..Petra

• 9 srpna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce už chodím opravdu dlouho a po zkušenostech s jinou neuroložkou mohu říci,že paní Franková je opravdu špička ve svém oboru a člověk na pravém místě.Mohu ji s čistým svědomím doporučit.

• 28 července 2009

Můžu jen doporučit!!!!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění