Lékařský dům
U Hadích lázní 1152/26, Teplice

• kardiologie
  • vnitřní lékařství - interna

K panu doktorů Asaadovi je jednoznačně velmi dobrý kardiolog, profesional. Vážím si ho za lidský a empaticky přístup k pacientům.

Umístění: Lékařský dům Jiný

Jednoznačně nejlepší kardiolog z těch co jsem měl možnost navštívit.Velký odborník na kombinace léků při vícero zdravotních potížích.To u jiných chybělo,dokonce jsem nabyl pocitu,že si jedou svoji lajnu a ostatní je nezajímá.Panu doktorovi tímto děkuji.

Umístění: Lékařský dům Jiný

Pan Dr. je milý, vše vysvětlí dopodrobna, při ultrazvuku taktéž vše popíše. Velká spokojenost. Sestřička milá.

Umístění: Lékařský dům Jiný

přístup lékaře byl profesionální, bylo provedeno podrobné vyšetření a s přístupem pana doktora jsem byla velmi spokojena

Umístění: Lékařský dům Jiný

K panu doktorovi chodim už možna 10 let.Pana doktora jsem navštěvovala když měl ještě ordinaci v Duchcově.Je to jeden zmala lekařu kterého všude chválím,je vidět že je to lékař na urovni,dovede vyslechnout a dobře poradit.Je vidět že doopravdy svoje povolaní miluje a hlavně tomu rozumí.Všem co mají kardio.problemy mohu jen doporučit

Umístění: Lékařský dům ECHO

výborný pocit z návštěvy ordinace,výborný lékař,s pacientem si dá tu práci,vše vám dokonale vysvětlí,určitě pokud hledáte odborníka v kardiologii,tak doporučuji pana doktora Assada

Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

Moje maminka byla k tomuto lékaři objednána na dvanáctou hodinu 13. 11. 2017. I přes její zdravotní obtíže byla přijata do ordinace po více jak třech hodinách. Přestože lékaři popsala závažné srdeční obtíže, lékař neprovedl vůbec žádné vyšetření a poslal ji domů. Její obtíže však neustoupily, proto po dvou dnech navštívila svého obvodního lékaře. Ten jí změřil tlak a provedl vyšetření EKG. Z jeho ordinace byla maminka z rozhodnutí lékaře odvezena záchrankou do nemocnice v Duchcově, kde byla hospitalizována 5 dní. Lékaře Assada rozhodně nedoporučuji. Mnohem profesionálněji se k pacientovi zachová obvodní lékař než tento "specialista".

Pan Doktor mi byl doporučen,mohu pana doktora Assada jen doporučit,
Jeví se jako vynikající odborník, který si dá tu práci pacientovi vysvětlit podrobně jeho zdravotní stav a podá odborné rady a doporučení k jeho zlepšení,mohu pana doktora Assada jen doporučit,,pane doktore mnohokrát děkuji,Jaroslav Jeřábek.

Pan Doktor mi byl doporučen,při vyšetření na mě otočil obrazovku od ultrazvuku,vysvětlil co je špatně jak by to mělo vypadat,doporučil léčbu,pak mi řekl,tohle onemocnění nebolí,sůl a alkohol je pro Vás jed,také stres,nadměrná námaha,pokud mě poslechnete bude to lepší,nebo může dojít k zástavě,pár slov mi změnilo můj náhled,mohu pana doktora Assada jen doporučit,pane doktore mnohokrát děkuji,věřím,že příští kontrola odhalí změnu k lepšímu.

C

Opravdu moc příjemný a pečlivý pan lékař najde si čas na pacienty a vše vysvětlí o stavu pacienta .jsme rádi , že Vás tu máme.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

měla bych dotaz. Je mi 29 let, zhruba od prosince mám neustálé výkyvy tlaku (spíše nízký tlak), doprovází to většinou nepravidelným tlukot srdce. Paní obvodní doktorka mě s tím raději poslala na základní vyšetření EKG, ultrazvuk - závěr: Fyziologický echokardiografický nález, sin. tachykardie, zvýšené průtokové rychlosti.
V té době řeším zdravotní problém a vyšetření (Vertigo - závratě, na MR mozku mi bylo zjištěn nález - nyní budu podstupovat lumbální punkci).
Po zhruba cca měsíci se bušení srdce zhoršilo natolik, že jsem se probouzela v noci s pocitem hodně rychlého bušení srdce a opakovalo se to čím dál častěji i během dne. Je nutno podotknout, že jsem teď více ve stresu, jestli to může být tím. Také beru v potaz, že to může být odrazem psychosomatiky.
Paní obv. doktorka mě poslala opět na další vyšetření ke kardiologovi - nasazen po dobu 24 hodin Holter, výsledky budou až během 7 - 14 dní. Jsem pár dní po odevzdání Holteru a během posledních dnů mám pocit zhoršení stavu, při dýchání, mám pocit těžké bolesti na srdci.
Chtěla bych se touto cestou zeptat, jestli se ve výsledcích pomocí Holteru může zjistit nějaká závažná onemocnění? Nebo zda mohu podstoupit nějaká ještě další podrobné vyšetření? Nechtěla bych toto podcenit, když mě to tak v posledních dnech tak velice znepokojuje. Předem děkuji za Váš čas a odpověď. Přeji hezký den,

Dobrý den - Přičiny arytmie - hodně. EKG -Holtter odhalí část a může úrčit drůh arytmie. , a pokud dle ECHO vyloučené strukturální přičiny ( Iaschemie. chlopení vady, kardiomyopatie, záněty..…) může byt na podkladě stressu ,
anemie - nesprávná dieta , ..
Doporučení: dřet rady vašeho kardiologa, dostatek tekutin , vyšetřit hormony št. žlázy.
s pozdravem

MUDr. Mustafa Asaad

je mi 34 let, pravidelně užívám 1/2 tbl. Betaloc Zoc 25 mg ráno na zpomalení srdečního rytmu a extrasystoly, které se u mě objevovaly.
Nevím, zda svůj problém dokážu správně specifikovat, ale již nějaký čas se mi stává, že mi při nadechování dojde dech a jakoby se mi vyrazí - chvilku je mi z toho nevolno a potřebuji to prodýchat. Když se to stane, necítím ostrou bodavou bolest, ale nepříjemný tlak na hrudi, který mě nutí změnit polohu a většinou se narovnat.
Co by mohlo být příčinou takovýchto stavů?
Mohlo by jít o problém s páteří nebo srdcem?
Často mě bolí hrudní páteř a od ní od levé lopatky celá levá ruka - již několikrát jsem musela rehabilitovat...
V lednu jsem absolvovala vyšetření na EKG holtr a na něm bylo vše v pořádku. Je možné zjistit ze záznamu EKG holtru, že nejde např. o problém s chlopní?
Omlouvám se za iracionální otázky, ale mám doma 2 malé děti, kvůli kterým bych nerada něco zanedbala a ráda byla v pořádku a případně těmito dotazy zažehnala své obavy.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den

atypické tlakové bolesti pod lopatkou s propagací na hrudi nezávislé na zátěži-spíše na změny polohy těla částo je skeletální, vertebrogenní etiologie , a horší dech s tím má souvislosti jinák hraje roli cfelkový stáav napři postupná ztráta kondice . a pronchoppulm. etiologie ( CHOPN , kouření, práce v záprášeném prostředí … přítomnosti afty může byl po Antibit. terapii nutna antimykotická terapie
doporučení: poradit se s prakt. lékařem a on posoudí stav jestli nutno kardiol vyš.
s pozdravem

MUDr. Mustafa Asaad