MUDr.

74601 Opava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Slava díků ani nestačí na to, jak poděkovat této skvělé paní doktorce. Zachránila mi maminku a já jí nepřestanu být vděčná. Je skvělá, samozřejmě i tím přístupem, ale hlavně je to velký profesionál. Někteří její kolegové by se měli od ní ve všem učit. Moc, moc děkuji Čášová Eva

• velmi dobrý

Opravdu VELMI DOBRá paní doktorka s vynikajícím přístupem k pacientovi.P.Juříček

• velmi dobrý

Paní doktorka je velice vlídná a po odborné stránce skvělá. Děkuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka je nejlepší je prostě1.Doporučujeme všem.Příjemná,vstřícná,vyslechne pacienta,vždy pomůže.Je kapacita.Děkujeme.

• velmi dobrý

Paní doktorka je úžasný člověk.Velmi dobrá odbornice,pečlivá,vlídná vždy ochotná poradit,vysvětlit.Pomůže i při jiných potížích mimo svou specializaci-mně pomohla při bolestech zad.Přes velký počet pacientů je vždy přívětivá.

• neutrální

Paní doktorka je velice pečlivá, odbornice, dokáže člověka pohladit po duši, po odborné stránce vynikající. Děkuji, paní doktorko za to, že jste

• velmi dobrý

Skutečný odborník, poradí i v případě potíží, které nesouvisí s problémy srdce. Vřele doporučuji.

• velmi dobrý

Vynikající lékařka jednak po odborné stránce a lidsky naprosto úžasná. S tak vlídným člověkem se opravdu nepotkáte často.

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi příjemná,pečlivá,vlídná.Jediné,co mi vadí,je velmi dlouhé čekání v čekárně.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.