Emília Hartmannová, internista Opava
Internista MUDr.

Emília Hartmannová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 24 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Slava díků ani nestačí na to, jak poděkovat této skvělé paní doktorce. Zachránila mi maminku a já jí nepřestanu být vděčná. Je skvělá, samozřejmě i tím přístupem, ale hlavně je to velký profesionál. Někteří její kolegové by se měli od ní ve všem učit. Moc, moc děkuji Čášová Eva

• 29 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Opravdu VELMI DOBRá paní doktorka s vynikajícím přístupem k pacientovi.P.Juříček

• 5 listopadu 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velice vlídná a po odborné stránce skvělá. Děkuji.

• 8 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je nejlepší je prostě1.Doporučujeme všem.Příjemná,vstřícná,vyslechne pacienta,vždy pomůže.Je kapacita.Děkujeme.

• 29 července 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je úžasný člověk.Velmi dobrá odbornice,pečlivá,vlídná vždy ochotná poradit,vysvětlit.Pomůže i při jiných potížích mimo svou specializaci-mně pomohla při bolestech zad.Přes velký počet pacientů je vždy přívětivá.

• 16 února 2011

Hodnocení: Neutrální

Paní doktorka je velice pečlivá, odbornice, dokáže člověka pohladit po duši, po odborné stránce vynikající. Děkuji, paní doktorko za to, že jste

• 19 prosince 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Skutečný odborník, poradí i v případě potíží, které nesouvisí s problémy srdce. Vřele doporučuji.

• 14 června 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Vynikající lékařka jednak po odborné stránce a lidsky naprosto úžasná. S tak vlídným člověkem se opravdu nepotkáte často.

• 3 prosince 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velmi příjemná,pečlivá,vlídná.Jediné,co mi vadí,je velmi dlouhé čekání v čekárně.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění