Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Byla jsem po vysetreni take skvelym orthopedem pro podezreni na trombozu nohy odeslana na cevni, p. doktorka me jeste ten den vysetrila, nasla zdroj potizi. Velice mila, ochotna, vse vysvetlila, proste slunicko. Dekuji moc

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Paní doktorka mi velmi pomohla při opakované trombóze a včas odhalila, že mám plicní embolii. Docházím k ní asi čtyři roky a vážím si jejího přístupu, odvádí příkladnou práci.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Pani dr. Vogelova, přestože mela v novem toce 2023 hodne pacientů v cekarne a čekací doba byla delsi, nevadilo mi to, jelikoz se mi noc venovala a vse podrobne a srozumitelné vysvetlovala, coz je pro me moc dulezite.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Velice hodná a lidská paní doktorka i sestřička. Byla jsem přijata téměř půl hodiny před ordinační dobou. Paní doktorka mě vyšetřila a ochotně vše vysvětlila. Paní doktorku mohu jen doporučit. J. Kratinová

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

K paní doktorce chodím už řadu let. Je velmi milá, vždy mě vyslechne, poradí, pomůže. Přijme mě, i když nejsem objednaná, je velmi lidská a opravdu jí důvěřuji. Mnohokrát už mi pomohla a opravdu ji můžu všem pacientům jen doporučit. A o milých a příjemných sestřičkách, které se u ní v ordinaci střídají, ani nemluvím!

Umístění: Poliklinika Modřany Podezření na trombozu

Paní doktorku jsem navštívila poprvé minulý týden pro podezření na trombozu. To nastesti vyvratila a ihned prisla na duvod mych potizi. I kdyz mela plnou cekarnu a byl patek odpoledne, vsechno mi v klidu vysvetlila, dala doporuceni a zaroven mi nic nenutila. Resi telo jako celek a resi pricinu, ne jen nasledky. Za me spokojenost, kez by byli takovi vsichni lekari :-)

Umístění: Poliklinika Modřany tromboza v leve dolní končetině

U paní doktorky jsem byl 3x.
Poprvé mne vzala dvě hodiny po svých ordinačních hodinách. Vše vysvětlila, na vše odpověděla.
Podruhé mne během jedné hodiny vzala i bez předchozího objednání.
Potřetí jsem byl řádně objednán, vše bylo v pořádku.
Důvod, který mne do její ordinace přivedl, byl její léčbou vyřešen. Jsem pacient, který se snaží odborníkům věřit. Tudíž neumím posoudit její odborné znalosti, ale má trombóza levé dolní končetiny je zdá se vyřešena. Způsob její komunikace s pacientem je osobitý, ale rozhodně není nadřazený či pacienta ponižující.
Mohu doporučit.
Pavel Kotík

Pani doktorka je opravdu neochotna a arogantni. Rozhodne jdete jinam. Cetl jsem zde rano jeji hodnoceni ale rikal si ze to urcite nebude tak hrozne a objednal se na odpoledne. Po hodine cekani peti minutovy rozhovor. Uplne mi to stacilo. Lekari jako je ona, rozhodne uroven naseho zdravotnictvi nezvednou...

Paní.dr. jsem byla léčena,přestože znala můj problém,předepsala mi Varfarin,Jen díky tátovým znalostem jsem předešla příp.možnosti vykrvácení,což jsem díky němu konzultovala o víkendu s pohotovostí a následně i s Thomayerovou nemocnicí(podotýkám,že pro mě chtěli poslat okamžitě sanitku i mimo Prahu),avšak tato nabubřelá žena toto své "selhání" psychicky neunesla a docela sprostě mě vyhodila se zprávou,ve které se mi náležitě "pomstila",uvedla pět naprosto lživých informací-nedostavila jsem se na kontrolu-ofotila jsem kartičku,kde bylo jasně její rukou uvedeno datum a hodina,kdy mám pouze zavolat a domluvit se na termínu návštěvy,že jsem odmítla vyšetření na kolonoskopii,i když tyto info má Budějárna v PC a navíc moje obvodní doktorka ji poslala kopii této zprávy,další tři nedostatky už neřeším,jedná se o výrazné nepřesnosti,kdy mě Mudr asi nevnímala.Myslím,že má znalosti,nemohu posoudit,ale její jednání vůči mně nedokážu pochopit.Zklamání-a již nikdy více.

K paní doktorce jsem díky známému dojela až z Ústí nad Labem, kde mi nikdo nedovedl pomoci. Byla jsem nadšená, je to opravdu profesionálka a jsem moc vděčná za to, že mohu být v její péči. Vůbec se to nedá srovnat s péčí, kterou jsem doposud dostávala. Vše krásně i několikrát vysvětlí, odpoví na otázky, řekne jak to vidí do budoucna. Pacienta vyšetří komplexně a má opravdu obsáhlé znalosti. Spokojená pacientka Martina Šťastná.